Reklama

Vémola skončí v Oktagonu? Jestli zapomíná, co jsem pro něj udělal, můžeme jít každý vlastní cestou, vzkázal Novotnému

V Oktagonu je jen jeden král. Do jeho role se korunoval Karlos Vémola a jak se z jeho posledního vyjádření zdá, mohl by být promotér a zakladatel organizace v klidu jeho poddaný. Co Terminátor vzkázal Ondřeji Novotnému?

Karlos Vémola se nebojí ostrého trashtalku, ani promotéra Ondřeje Novotného. Nedávno totiž veřejně prohlásil, že Pirát je falešný šampion a že zápas s Marcinem Naruszczkou prohrál a viděl to každý. Prý mu tu výhru rozhodčí zkrátka dali.

Na to ostře reagoval právě Novotný, který taková vyjádření odmítá: „Karlos mě absolutně nas**l, skoro jsem na něj řval, ať s tím jde do pr**le a že od něj nikdy nechci slyšet, že jsme falšovali výsledky.“

Následně dodal, že jestli má skutečně někdo takový pocit, tak má udělat jedno: „Ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného.“

A že by se takové vyjádření líbilo samozvanému králi? Kdepak. Novotný dle jeho slov chrání Budaye i Piráta. „Že je Pirát hlavní hvězda? Pokud ho za ni považuje a zapomíná, co jsem pro něj udělal já, můžeme jít každý jinou cestou. Můžu zápasit s někým jiným a porážet jiné soupeře,“ naznačil Vémola možný konec v Oktagonu.

„Chystá se velký zápas, tak snad to nebude velký podvod na lidi. Všichni jsme si ten zápas slíbili. Měl by všeho nechat, sednout do auta, sedět se mnou na obědě a situaci řešit. Dluží těm fanouškům doručit to, co jsme si slíbili. Měl by se k tomu postavit tak, že on bude ten, kdo přijde a napraví, co zkazil,“ pokračoval Terminátor.

Nad odchodem z Oktagonu prý nepřemýšlel, chce ale zápasit za určitých podmínek. Pokud mu je Oktagon nedá, tak v tom nebude třeba hledat zášť.

Dle svých slov už rodák z Olomouce nemusí zápasit. Očekává narození dalšího potomka, je po zranění, čekají jej narozeniny jeho dcery, Vánoce. Na závěr dodal, že dokáže dělat i jiné věci než zápasení.

Jak tenhle zbytečně vyhrocený spor dopadne?

Zdroj: Expres

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Výmluvovi už dočista přeskočilo. Ten už nikoho porážet nebude. Už i ten Octagon je nad jeho možnosti.

 2. No nevím, Vemola bez Oktagonu nemá moc prostoru,jinde mu nedají možnost výběru soupeře, jelikož není na takové úrovni aby si mohl vybírat,to co jde v prťavém českém rybníčku nejde jinde.

 3. Co to tady mektate za kraviny … Všichni jen mluvíte o tom jak Karlos umi každýho jen umlátit na zemi … Každý by měl využít toho co umí. A on si to vydřel . Pro mě je to bojovník s velkým srdcem . A to co dělá tak dělá na profi úrovni . Nějaké výmluvy atd… To si nechte pro sebe…

  • Ano, PAN bojovník :-)) Zoufalec, co před každým mačem drží měsíc dietu, aby se vešel do nižší kategorie než kam patří. Kdokoli jemu rovný by mu nabušil a tak se vtírá mezi slabší. Je to chudák a mediální žvanil. Bojovat absolutně neumí. Jen tupé bušení do ležícího již spacifikovaného soupeře. To je fakt frajer. K smíchu 🙂

   • Tohle je opravdu názor hodný odborníka. Když o tom sportu nic nevíte, tak si odpusťte takhle dementní komentáře. 🙈 Práce s váhou opravdu není něco, co se dělá tím, že “držíte měsíc dietu”, a schopnost shodit kila a nabrat je zase do zápasu je něco, co ke schopnostem bojovníka patří. Je to o tom hlídat si jídlo (narozdíl od většiny tlustoprdů, který akorát kecaj) prakticky neustále a dát potom velký úsilí cca týden dva do zápasu shodit váhu na max a odvodnit se.

    • Za to Ty tomu vážně rozumíš. O uplakánku Vemolovy je známo, že se umí jen válet a své soupeře jen škrtit. Opravdu atraktivní podívaná pořád dokola to samé. To že přešel do nižší váhové kategorie, protože tam kam patří to nedával tak dobře je taky fakt a to že naposledy v titulovem zápase nenavážil je taky fakt.

     • Ty by si potřeboval zažít jeden sparing, aby si věděl o čem to celé je. Jak se vyzná ve výživě by mu mohl závidět i Havlíček. Váhovku si může jít jakou chce, to že jednou nenavážil o 200g se stává i větším frajerům. Fakt, že díky tomu jak umí pracovat se svým tělem, má v zápase váhovou převahu je jen a jen jeho regulérní výhoda a že se umí jen válet? To se umíš možná ty na kanapi. Styl je to určitě neatraktivní, ale nemusíš se dívat na jeho zápasy ne? Dívej se na K1 nebo na box. Jeden trénik s ním a brečel by si jak želva a vpráci si bra týden nemocenskou.
      Tady je ale článek o jiné věci. Pás drží Pirát, kterého by mezi náma třeba Peňáž vykostil v prvním kole. Takže rohy jsou jasně rozdané a Karlos ať neotravuje a buď nastoupí nebo dá prostor někomu jinému…

 4. To je všechno ok a taky je potřeba brát na vědomí že jsou urcite pravidla do kterych nema co kecat. V každém sportu jsou mistři ale nikdo se nesnaží měnit pravidla. To co předvádí už je za hranici.

 5. Pan Vémola jako vždy nadělá humbuk a potom hledí jak se ze zápasu vykroutit. Já nevím co udělal pro pana Novotného ale vím co udělal pan Novotný pro něho a to mnohokrát. Dohazoval mu lehčí soupeře a toleroval že ty silnější odmítal. A to je nepopiratelný fakt.

  • Vémola je jen arogantní píp. Takové to typicky české “nic neumím, ale hodně žvaním” Bez něj by byl svět sportu lepším.

   • Vy jste tu hustý.. Samí odborník co dělá pro Oktagon a má snad štěnice všude v zákulisí.. jinak si neumím vysvětlit,takto dementní komentáře a názory. Vsadím se, že vy nejchytřejší, jste jen obtloustlá prasata,co ty ubohé komentáře píšete ještě s mastnými rukama od bůčku.. jste k smíchu!!!!!

    • Jasně, takže když člověk kritizuje nebubřelého Vémolu, který se snaží ohýbat pravidla podle sebe, tak hned musí být tlustý prase co konzumuje bůček. By mě zajímal tvůj jídelníček, když dokážeš produkovat takové názory.

 6. Pan Vémola by měl přestat blbě kecat a začít zápasit, ne si určovat kde bude sedět nebo nebude sedět, za chvíli na něj nebude nikdo zvědavý. Psi štěkají a karavana jede dál….

 7. Něco pro české mma udělal. To se mu musí nechat. Ale i ten nejsilnější lev jednou dožere a vzhledem k jeho věku a častým zraněním to už asi dlouho trvat nebude. Navíc za to, že nemá titul, si může sám. Takže mu stejně nezbyde nic jiného, než ten zápas vzít. Jinak nakonec to bude on, z koho bude “fake” šampion, protože kecama se zápasy a tituly nezískávají.

  • Co udělal pro české mma? Akorát tady zavedl ten trapný trashtalk a další nekalé praktiky jako třeba vybírání slabých soupeřů. A to co mu přisuzujete že to dělal pro sport dělal ve skutečnosti pro sebe!

 8. No myslim si, že je to jen dobře domluvený divadlo mezi oktagonem a Vemolou, aby bylo větší promo na zápas. Nevěřim, že by se vzdal lehkýho zápasu o titul, kůli takový blbosti. Leda, že by měl jiný důvody, který za to akorát schovává.

 9. Pokud Vémola odejde z Oktagonu, všechny to bude moc mrzet. Nejvíce Vémolovo bankovní konto. Všude jinde se s ním tak mazlit nebudou a nebudou skákat, jak si píská. Vémolo, pá pá 👋

 10. At odejde. Až Škodovka zase rozjede výrobu, bude moci opět bojovat. Třeba s dveřmi na lince. Bo na sport je starej, opotřebovanej a moc užvaněnej.

 11. Oktagon je jedna velka fraska
  Podvody,lzi nepredvidatelne chovani promoteru a radoby zapasniku
  Vzdyt nemaji ani dopingovou kontrolu
  Vemola me ve vsem pravdu
  A za to ze ji rekl nahlas a neboji se je podle hlupaku a naivnich lidi debil

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené