Reklama

Vémola se mohl utkat s Veličkovičem, ten však zápas odmítl. Proč?

Bojan Veličkovič je novou posilou organizace Oktagon, ve které se již 19. června utká s Emmanuelem Dawou. Plány však byly jiné a Srb se měl utkat s Polákem Marcinem Naruszczkou o zápas s Karlosem Vémolou. To ale jeho tým společně s ním odmítl. Proč?

Zdroj: Oktagon MMA

Bojan Veličkovič je srbský zápasník, který dokázal jako jeden z mála porazit Jiřího Procházku, a to v roce 2012. Zápas s Karlosem Vémolou však nevzal.

“Během posledního turnaje jsem prozradil, že původně zápas s Naruszczkou vzal Veličkovič. Říkal jsem, že jasně, ale že když vyhraje, tak druhý zápas bude Karlos. Nechci říct, že z toho vycouval, ale s trenéry řekl, že ne, že se budou věnovat 77,” řekl Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA Letem Světem.

Nabízí se tak otázka, bál se Veličkovič Vémoly tak, že raději zápas s polským bojovníkem nevzal, či chtěl pouze bojovat ve welteru? S největší pravděpodobností od každého něco.

Vzal jsem zápas s Naruszczkou, protože jsem měl za to, že s ním musím bojovat, abych získal OKTAGON kontrakt, ale společně s týmem plánujeme cestu welterweight divizí. Poté mi manažer vysvětlil, že když do toho zápasu půjdu, tak mě pak chce OKTAGON ve střední váze, což jsem nechtěl,” řekl Srb v rozhovoru pro MMA Shorties.

Dle svých slov se cítí ve welteru zkrátka lépe a těží ze své síly a rychlosti. Zejména jeho síla by nebyla ve vyšší kategorii tak znát, jelikož má v době zápasu 86-87 kilo. Takový Vémola má ve stejné kategorii o 10 kilo více.

Budoucí zápas s jedním z nejznámějších sportovců u nás ale nevyloučil. “Mám teď zápas s Dawou, který je za necelé dva týdny, takže na ten se plně soustředím. Pokud ho porazím, tak se pak můžeme bavit o soubojích s Kozmou, Vémolou a nebo kýmkoliv jiným,” zakončil Veličkovič.

Zdroj: MMA Shorties, MMA Letem Světem, Sherdog

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Pirátův vzkaz Vémolovi: Vejmluvo, méně mluv a více se poť, ať navážíš

Karlos Vémola se po Oktagonu 25 pustil do Martina Budaye, šampiona těžké váhy, který dle něj nepředvedl kvalitní výkon. Bránit ho začal Pirát, který se do Vémoly pustil. Co mu všechno řekl?

Mariánek reaguje na nenávistné vzkazy: Tyhle zápasy jsou o penězích. Dělám to kvůli nim, nebojím se to říct

Jon Mariánek v minulých týdnech rozvířil vody českého MMA, když vyzýval nejednoho zápasníka či osobnost k zápasu. Ve svém novém videu vysvětlil, jak se věci mají.

Buday v UFC? Nemá ani na českou scénu, zmlátil by ho Martínek, Pešta i já, říká Vémola

Martin Buday o víkendu získal titul šampiona těžké váhy v organizaci Oktagon. Dle Karlose Vémoly ale rozhodně nepředvedl kvalitní výkon a dle svých slov nemá na UFC, dokonce nemá být dobrý ani na domácí scéně.
Reklama