Reklama

Vémola řekl, s kým by se v září rád utkal! Vyhoví mu Oktagon?

Karlos Vémola je bez diskuzí největším koněm organizace Oktagon. I díky tomu si může vybírat, s kým se utká. Nyní však řekl dvě jména, která by si přál, přesto se nedá očekávat, že by mu promotéři vyhověli. Proč?

Vémola se nyní zotavuje ze zranění a již tento měsíc se ukáže na Štvanici v zápase s Polákem Marcinem Naruzsczukou.

Poté má naplánovaný listopadový zápas v boxu s Marpem, ještě předtím vy však rád do jednoho zápasu zasáhl. A dokonce si sám vybral soupeře.

Prvním soupeřem je Samuel Krištofič, veřejnosti známý jako Pirát. Ten by dle všeho měl být pro Vémolu až příliš snadným soupeřem, proto se promotéři možnému klání vyhýbají.

“Ondřej Novotný říká, že Pirát pro mě není soupeř. Já vím, že to pro mě není soupeř, ale to víme všichni. Momentálně se sice zlepšuje, ale ať si ještě chvíli počká. Já ten zápas rád vezmu, mám rád snadné peníze. Ano, klidně mi ho dejte v září v Bratislavě,” řekl Vémola v rámci vysílání s Fightlive.

Jeho druhým vysněným soupeřem je nový šampion těžké váhy – Martin Buday. Vémola by kvůli němu klidně dvě váhovky přeskočil.

Pokud si tedy myslíte, že Pirát pro mě není protivník, tak mi dejte toho těžkotonážníka, toho vašeho nejzlejšího muže v Československu Budaye. Já s ním fakt nemám problém jít do těžké váhy. Přestože si nemyslím, že má Buday takové kvality, jak všichni říkají. Na to však Ondra také nereagoval, takže uvidíme,” dodal.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené