Reklama

Vémola? Přijde mi tupé, že si dává ultimáta! O opasek přišel sám, říká Pirát Krištofič

Samuel “Pirát” Krištofič se chystá na svou titulovou obhajobu, soupeřem mu má být Karlos Vémola, který o pás přišel kvůli nenavážení před soubojem s Milanem Ďatelinkou. Terminátor ale dělá problémy a pokud nepůjde do utkání jako druhý, odmítá zápasit. Co na to řekl Pirát?

Na turnaji Oktagon 28 byl ohlášen zápas Samuela Krištofiče s Karlosem Vémolou, ke kterému má dojít na konci tohoto roku.

Nic ale není tak jisté, jak se může zdát. Vémola totiž chce jít do oktagonu jako druhý, na což má ale výhradní právo šampion, kterým je právě Pirát.

To se ale Vémolovi nelíbí a dává ultimáta. Pokud mu tedy organizace neustoupí, s Pirátem zápasit dle svých slov nebude. Co na to samotný Slovák?

„Přijde mi tupé, že si dává ultimáta, sám přišel o opasek, měl by být rád, že dostal šanci získat opasek zpátky. Řekl, že to bude jednoduchý, za dvě minuty mě ukončí a bude mít opasek. Pak se může radovat, když říká, že jsem jednoduchý zápas a budu v prvním kole vybavený. To jsou jen jeho tlaky,“ řekl na svém livestreamu na YouTube.

I samotná organizace si uvědomuje, že musí mít zadní vrátka. I proto se jedná o možných náhradnících, kteří o titul půjdou.

„Ragozin, Kincl, nemám s tím problém. Když by to opravdu pýcha lidstva myslela vážně, ale tomu nevěřím ani z procenta, že by Vémola nenastoupil. Nebudu se vyhýbat žádnému soupeři. Koho mi dají, s tím budu obhajovat. Oba jsou fighteři na dobré úrovni,“ dodal Krištofič.

Zdroj: Samuel “Pirát” Krištofič

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Copak nikdo nechápe že si KÁJA VÉMOLA vytváří jen mediální výtlak??
    kecy dělaj shlédnutí a ty -dělaj prachy …To ví KARLOS moc dobře…

  2. Souhlas s Pirátem v plném rozsahu. Karlos si už dlouho nevidí do huby, kope kolem sebe a všechno pramení z toho, že se cítí ohrožený. Nutno dodat že se tak cítí právem, protože jej zrazuje tělo a věk nezastaví ani Terminátor.

  3. Vémola se hrozně přeceňuje. Přitom v UFC žádný úspěch neudělal. Pirát se hrozně zlepšil, ale proti Vémolovi by šanci neměl. Já bych ten pás rád viděl v rukou Kincla. Je to podle mě nejlepší střední váha u nás. Už v tom prvním zápase Vémolu málem sestřelil a teď je ještě o level lepší. Teď by Vémolu porazil.

    • Ja myslím, že hlavní průšvih Vemoly je to shazování. Podle mě v zápase s Kinclem odešel fyzicky, kdy ho pak Kincl fakt málem dostal. Ale kdyby byl v pohodě nevyšťavenej z brutální diety, tak by Kincla asi v tom prvním kole dostal. Jinak s vámi souhlasím, protože nyní je Vémola poloviční, než při tom zápase a Kincl se zlepšil … no sem zvědav na to, zda nastoupí …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené