Reklama

Vémola potvrdil, že se již tento rok utká s Marpem v boxu

Jeden z nejsledovanějších exhibičních zápasů se blíží. Karlos Vémola na svém livestreamu potvrdil, že se s Marpem plánuje v boxu utkat již tento rok. Vše závisí na tom, kdy budou moci na turnaje všichni diváci.

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola má rád peníze, a tak není divu, že se rád utká v rámci exhibičního zápasu v boxu s rapperem Marpem. Klání mezi nimi se plánuje již dlouhé měsíce či roky.

Otakar Petřina alias Marpo v roce 2018 porazil v exhibičním duelu Rytmuse a jeho dalším soupeřem bude Vémola, který již prozradil, že k zápasu dojde již tento rok.

„S Marpem jsme si slíbili, že do toho jdeme a čekáme jenom na termín. Zápas bude určitě v nějaké velké aréně, až nám povolí pustit tam lidi. Za mě je zápas s Marpem hotová věc, já jsem připraven,” řekl Vémola ve svém vysílání na Instagramu.

“Já jsem pro, Marpo je pro. Myslím si, že oba jsme chlapi a když něco řekneme, tak to tak je. Na postoji už pilně pracuji ve Spejbl gymu. Určitě to bude letos, přesný termín ale nechávám na Ondrovi Novotnému,“ dodal.

Vše tak závisí na tom, zda budou moct do hledišť fanoušci. To se očekává již v červenci na Štvanici, ale zápas zkrátka musí být až tehdy, kdy bude povolena stoprocentní kapacita.

Zápas se uskuteční na základě trashtalku, který mezi sebou Marpo s Vémolou v minulosti měli.

Zdroj: Fight Club News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak to aby začal Marpo trénovat na maraton Protože pan Vémola se nikdy boxovat nenaučí a celý zápas bude ustupovat a Marpo ho bude nahánět po ringu. Předem nahlášená nic neříkající nuda. O to velký zájem nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené