Spojte se s námi


Bojové sporty

Vémola: Peňáze mi je líto, nemá zápas ani peníze. Musím ale říct, že ho nechápu

Karlos Vémola na turnaji Oktagon 58 udolal Attilu Végha a je i nadále šampionem polotěžké váhy. Na stejném turnaji měl startovat i Matěj Peňáz, ale kvůli neshodě s organizací nyní hovoří o konci v Oktagonu. Vémolovi je Peňáze líto, avšak nechápe, proč do zápasu nenastoupil.

Publikováno

dne

Karlos Vémola na turnaji Oktagon 58 udolal Attilu Végha a je i nadále šampionem polotěžké váhy. Na stejném turnaji měl startovat i Matěj Peňáz, ale kvůli neshodě s organizací nyní hovoří o konci v Oktagonu. Vémolovi je Peňáze líto, avšak nechápe, proč do zápasu nenastoupil.

Karlos Vémola na odvetu s Attilou Véghem čekal pět let. V sobotu se konečně dočkal a ačkoliv u fanoušků nebyl favoritem, dokázal slovenského soupeře poměrně rychle uškrtit a došel si pro cenné vítězství.

Na stejném turnaji na fotbalovém stadionu v Edenu měl bojovat i Matěj Peňáz, který měl domluvený titulový zápas s Patrikem Kinclem. Ten se ale zranil a Peňáz následně odmítl předem domluveného náhradníka Vlasta Čepa.

Důvodem mělo být to, že Peňáz nevěděl, že by zápas nebyl o titul a tím pádem byl pouze na tři kola. Došlo tedy na přestřelku mezi ním a promotérem Ondřejem Novotným a výsledek je ten, že Peňáz v Edenu nebojoval.

Dokonce i nadále hrozí odchodem z organizace, ačkoliv si moc dobře uvědomuje, že má platnou smlouvu a odchodem by jí porušil. Vémola cítí lítost z jeho kauzy, ale zároveň jej v mnohém nechápe.

Vémola o Peňázovi

„Mně přijde, že on z toho vyšel úplně nejhůř. Měl obrovskou šanci zápasit s Vlastem Čepem na fotbalovém stadionu, kde, nechci Čepa podceňovat, ale myslím si, že se všichni shodneme na tom, že Čepo je pro Peňáze jednodušší soupeř než Kincl.

Tak to prostě je. Byl by to krásný zápas. Oba to jsou postojáři a hodně dlouho se o tom mluví. Potom by si Peňáz mohl třeba říct o zápas na stadionu v Německu, kde bude 60 000 lidí. Třeba s Kinclem a mohl tak mít dva mega zápasy. Teď však chudák nemá zápas ani peníze, zatímco Čepo dostane část zaplacenou.

Navíc má nejasnou budoucnost, co s ním bude. Mně je ho jako člověka líto. Na druhou stranu však musím říct, že ho ze zápasnického hlediska vůbec nechápu.

Kdybych ten zápas chtěl, tak by mi bylo úplně jedno, na kolik minut je, jestli je o titul a podobně. Prostě bych chtěl být v Edenu. Tady jsem si uvědomil, že Ondra má opravdu těžkou práci. Ono to s těmi zápasníky není jednoduché,“ řekl Vémola pro CNN Prima NEWS.

Zdroj: CNN Prima News

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.