Reklama

Vémola na Hrad? Terminátor plánuje kandidaturu na prezidenta, důvodem je Andrej Babiš

Karlos Vémola opět rozvířil vody. Tentokrát na svém livestreamu oznámil, že bude kandidovat na prezidenta v případě, že bude i Andrej Babiš. Nechce totiž, aby zvítězil. Navíc věří tomu, že má na své straně velké množství fanoušků.

Vémola je nejmenovaným králem české MMA scény. Nyní má plány vskutku nemalé, a tím je kandidatura na prezidenta republiky.

K tomu jej dovedla možná kandidatura Andreje Babiše. I když dá se říci, že jeho slova byla vyřčena spíše s humorem. I když, člověk nikdy neví.

“Když Babiš bude kandidovat, tak aby to nevyhrál, půjdu na Hrad já. Doufám, že už budu mít všechny hatery na své straně a stejně jako na Haška kdysi po Naganu budete řvát, až přejedu Piráta. Karlíto na Hrad!” řekl na svém livestreamu.

Vémola tak snad poprvé zveřejnil svůj politický názor. Zdá se, že ANO ve volbách do poslanecké sněmovny nevolil.

Volby na prezidenta republiky je nicméně až v roce 2023, do té doby je Vémola stále aktivním MMA zápasníkem.

Již 30. prosince se utká v rámci turnaje Oktagon 30 v O2 Areně se Samuelem “Pirátem” Krištofičem o titul ve střední váze.

Zdroj: Karlos Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Vémola=darebák Rittig to hovoří za vše !!! Kéž by mu Pirát poté Marpo a nakonec Atilla napráskali !!!

  • Rittig je sice grázl, ale v bojových sportech je to uznávaná persona už dlouhá léta. Jeho pochybné kšeftíky nemají s bojovými sporty nic společného. Takže jen tvůj debilní výkřik do tmy, protože nemáš páru, co komentuješ (opět, jsi mimo, jako vždy).
   Pirát mu nenařeže, Marpo už vůbec ne, jediný Attila na to má.

   • Rittig je darebák a je uplně jedno jestli je uznávána persona v bojových sportech – což svědčí o charakteru těch kteří ho podle vás uznávají ! Je smutné že díky špinavím penězum je pro některé Rittig uznávaný ☹ Pro slušné lidi ale bude darebák vždy darebákem tak jako spolu s Rittigem jsou Janoušek Řebíček Bém Dvořak Roman a další !

  • Ten dement dostal pořádně do řepy jelito potetované chce být prezident Hašek dostal taky párkrát pukem do makovice chce být prezident kdo ještě dostal do makovice muže být prazident.

 2. Mimo jiných také Jágr řekl že obdivuje férovost tohoto sportu. Bohužel politika není o férovosti. To jsme poznali při volbách. Národní Fronta Spolu zvítězila. Ve vládě bude TOP09 a Piráti , kteří by se jinak do sněmovny nedostali. Tohle Vémola uznává? Navíc si neumím představit potetovaného prezident.

 3. Jsem pro. Klidně mu dám podpis. Byla by velká sranda sledovat toho ukřičeného blázna mezi tou partou idiotů politiků. Třeba jak řve Vémola nesmysly na prolhaného Babiše při televizní debatě… 😀 Já bych se bavil… 😀

 4. Proč ne, určitě to byl velký pokrok vpřed když pes Filipes nemá zájem. První 3 tréninky by spároval Ovčáček, další 3 Nejedlý a to nejlepší na konec – Vráťa Mynář. A požaduji přímý přenos na ČTsport a uzamknout klec.

 5. Musela to být nadsázka, Karel přece ví, že v roce 2023 mu nebude ještě 40, což je nezbytně nutná podmínka pro kandidaturu 🙂

 6. nevím, jaké úrovně vzdělání jste dosáhl, ani jak se profilujete, možná ani kdo vlastně ve skutečnosti jste, ale máte vysoké cíle a vzal jste na sebe velký úkol a já Vám přeji hodně štěstí. Kandidovat jenom proto, že bude Andrej Babiš je už samo o sobě vypovídající a svědčí o úrovni Vašeho intelektu, ale jen tak dál, nikdy nevíte, čeho dosáhnete vlastním úsilím a pílí, kdybyste náhodou nevěděl, co je úroveň, profilovat, kandidovat, nebo intelekt, tak se nelekejte, ve Vašem oboru to nic neznamená, navíc opakované údery na Vaši hlavu rozhodně k rozvoji Vaší vědecké činnosti nepřispívají, máte oslabený intelekt, omezenou mozkovou kapacitu a slovní zásobu, s čím si ale nemusíte dělat starosti, úrovně, aby jste o tom přemýšlel, aby jste si tom uvědomil a aby Vás to začalo trápit nedosahujete

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené