Reklama

Vémola je mistr v kličkování, Pirát je větší bojovník, říká ruský elitní zápasník

Karlos Vémola stále neustoupil ze svých podmínek pro zápas s Pirátem. Ustoupí jedině v případě, že by vítěz bral i peníze poraženého. Ve hře je tak několik možných náhradníků. Mezi nimi i Mikhail Ragozin. Co na situaci říká?

Absurdní a až nesmyslné požadavky má Karlos Vémola v případě zápasu se Samuelem Krištofičem. Jeho podmínky jsou v MMA světě poměrně nevídanou záležitostí.

Oktagon tak musí shánět náhradníka, kdyby se Terminátor skutečně nenastoupil, případně kdyby se jeden z účastníků titulové bitvy zranil. V osudí je zřejmě i jméno Mikhaila Ragozina, jenž byl spojován se zápasem s Vémolou.

V rozhovoru pro MMA Shorties sice prozradil, že žádnou konkrétní nabídku od Oktagonu nedostal, nicméně dle svých slov je ve formě a připraven naskočit do konce roku ve střední váze. Rád by prý zažil atmosféru, kterou umí fanoušci v České republice a na Slovensku vytvořit.

„Kdyby mi promotéři zápas s Pirátem nabídli, určitě jej vezmu. I proto, že Karlos by už pak neměl kam utéct. I když, kdo ví. Karlos je mistr v kličkování. Už je to pro mě osobní záležitost. Říkal, jak mě zmlátí, pak se polámal před zápasem. Když jsem ho vyzval, tak ani moc nereagoval. Ví, že by to bylo těžké a ne žádné easy money,“ vyjádřil se Ragozin pro MMA Shorties.

Dle toho, co slyšel, je Pirát prý větší bojovník, který se nebojí výzev: „Třeba sám zatouží po kvalitním soupeři. Pak by se mohl udělat souboj šampionů střední a polotěžké váhy. Pro diváky by to bylo super. S Pirátem bychom udělali hezký titulový zápas. Vše je ale na promotérech.“

Ragozin si je vědom, že se titulový zápas bude konat v O2 Aréně, kde by si rád před plnými tribunami zazápasil.

Do budoucna se nedá vyloučit ani Ragozinův souboj s Viktorem Peštou. Prý si umí společný zápas představit. Pešta je nyní držitelem pásu v polotěžké váze. Dle ruského zápasníka je titul ve správných rukou.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené