Reklama

Vémola? Hrozně rád bych ho zmlátil, Attila i Ragozin jsou ale lepší než on, říká Pešta

Viktor Pešta se blíží titulové bitvě a nebojí se kvalitním soupeřů. I proto do zápasu vyzval Karlose Vémolu, Attilu Végha či Mikhaila Ragozina. Zejména první z nich se k zápasu nemá. Co o něm Pešta řekl?

Zdroj: Oktagon MMA

Viktor Pešta již několikrát vyzval do zápasu Karlose Vémolu, ten však tvrdí, že si zápas s ním nezaslouží. S tím se však nedá tak úplně souhlasit.

I proto Pešta vyzval Attilu Végha, ani ten ale zápasit nechce. Po výhře nad Vémolou si užívá své slávy a nehodlá na tom nic měnit, vyloučen ani není jeho případný konec v profesionálním MMA.

Jako posledního tak vyzval Mikhaila Ragozina, který se domlouval na zápasu s Karlosem Vémolou, ten nabídku přijal, raději by ale zápasil s Vémolou.

V rozhovoru pro Kaocko tak Pešta odpovídal na otázku, proč s ním nikdo nechce zápasit. A odpověď byla očekávaná.

“Obecně mnoho fighterů o zápas se mnou nejspíš příliš nestojí. A vlastně se jim ani tolik nedivím. Oni dobře vědí, že jsem hodně silný soupeř, byť nemám kdovíjaké skóre ani nějakou velkou sérii výher,” řekl.

Pešta doufá stále v zápas s Vémolou, kterému by mohl výrazně pomoci titul, který chce Pešta získat. “Až ho vyhraju, uvidíme, jak na to Karlos zareaguje. Jestli už ten zápas se mnou konečně vezme, nebo si jen najde další výmluvu,” řekl.

Následně řekl něco málo k němu. “Hrozně rád bych ho zmlátil, protože je mi fakt protivnej. Když to ale vezmu z čistě profesionálního hlediska, tak Attila i ten Ragozin jsou mnohem lepší soupeři než on,” zakončil.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Pirátův vzkaz Vémolovi: Vejmluvo, méně mluv a více se poť, ať navážíš

Karlos Vémola se po Oktagonu 25 pustil do Martina Budaye, šampiona těžké váhy, který dle něj nepředvedl kvalitní výkon. Bránit ho začal Pirát, který se do Vémoly pustil. Co mu všechno řekl?

Mariánek reaguje na nenávistné vzkazy: Tyhle zápasy jsou o penězích. Dělám to kvůli nim, nebojím se to říct

Jon Mariánek v minulých týdnech rozvířil vody českého MMA, když vyzýval nejednoho zápasníka či osobnost k zápasu. Ve svém novém videu vysvětlil, jak se věci mají.

Buday v UFC? Nemá ani na českou scénu, zmlátil by ho Martínek, Pešta i já, říká Vémola

Martin Buday o víkendu získal titul šampiona těžké váhy v organizaci Oktagon. Dle Karlose Vémoly ale rozhodně nepředvedl kvalitní výkon a dle svých slov nemá na UFC, dokonce nemá být dobrý ani na domácí scéně.
Reklama