Velký tahák Oktagonu odpadl! Leo Brichta se zranil a na Štvanici se nepředstaví
Oktagon se chystá na jednu z největších akcí své historie! Na Štvanici se mají 24. července představit ti nejlepší z nejlepších, organizaci však vypadl jeden zápasník – Leo Brichta, který byl jedním z největších taháků turnaje.
Oktagon se poctivě připravuje na jednu z největších a nejzajímavějších akcí své dosavadní historie, nyní však přišla jedna špatná zpráva.
Na Štvanici se neukáže Leo Brichta, který je jedním z největších taháků daného turnaje. Dle vyjádření organizace však nejde o problémy způsobené tréninkem.
Sběratel Výkonů večera zatím vyjádření ke své absenci nedal. Někteří fanoušci tak s humorem píší, zda někdo nemá zájem o jejich vstupenky.
Původně se totiž měl na turnaji předvést i Ivan Buchinger, pro kterého ovšem organizace nenašla soupeře.
Turnaj bude však i přes tyto absence pořádně nabitý. Představí se totiž nespočet populárních zápasníků.
Můžeme se těšit na Miloše Petráška, Lucii Szabovou, Matúše Juráčka, Lucii Pudilovou a dokonce i Karlose Vémolu.
Zdroj: Oktagon MMA
Diskuse
Mohlo by vás zajímat
Z obrovské rány vytvořil Oktagon senzaci. Škvor se zranil, Fleury bude čelit pomstě za Vémolu
„Nemrkejte, Batfalského ukončím!“ vzkazuje Khol před Štvanicí. Pak může být na řadě Roušal
Oktagon konečně rozdal tresty. Engizek i jeho bratr dostali stopku i tučnou pokutu
