Spojte se s námi


Bojové sporty

Velká rána pro Oktagon! Turnaj v Edenu přijde o titulový mega zápas, šampion se zranil, vyzyvatel odmítl náhradníka

Velká rána pro Oktagon. Galavečer v Edenu totiž přišel o jeden z nejočekávanějších duelů. Šampion Patrik Kincl se zranil. Dočkat jsme se tak mohli již několikrát zrušeného zápasu mezi letitými rivaly. Matěj Peňáz ale odmítl bojovat s Vlastem Čepem.

Publikováno

dne

Velká rána pro Oktagon. Galavečer v Edenu totiž přišel o jeden z nejočekávanějších duelů. Šampion Patrik Kincl se zranil. Dočkat jsme se tak mohli již několikrát zrušeného zápasu mezi letitými rivaly. Matěj Peňáz ale odmítl bojovat s Vlastem Čepem.

Zdarma živý přenos a další

Spustit přenos + 500Kč zdarma
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jedna z největších hvězd organizace OKTAGON MMA má velkou smůlu. Přijde totiž o největší turnaj v historii československého MMA a neobjeví se tak již 8. června na galavečeru v pražském Edenu, který navštíví zhruba 27 tisíc diváků.

Tou hvězdu není nikdo jiný než Patrik Kincl, aktuálně 41. nejlepší bojovník světa ve střední váze podle serveru Fight Matrix. Nejdéle úřadující šampion organizace ještě pod hlavičkou československé značky číslo jedna ještě neprohrál.

Nedávno navíc podepsal novou smlouvu. Odmítl tak KSW. Oktagon tak vyhrál velkou bitvu. Inspektora zaujalo zejména to, kam Ondřej Novotný a Pavol Neruda směrují. Líbí se mu expanze do zahraničí i to, že se v příštím roce zřejmě dočká Tipsport Gamechangeru ve své divizi.

Už v Edenu jej však měla čekat další obhajoba. Jeho soupeřem měl být Matěj Peňáz. Mnoho lidí se těšilo na tento duel ještě více než a Odvetu století mezi Karlosem Vémolou a Attilem Véghem. Musejí si ale nechat zajít chuť.

Patrik Kincl se totiž zranil a v Edenu se bohužel neukáže. Smutnou zprávu mohla nahradit jedna dobrá, ale bohužel.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon přišel hned o dva skvělé zápasy

Už před týdnem organizace oznámila, že oficiálním náhradníkem pro titulový zápas Kincl vs Peňáz bude slovenský ranař Vlasto Čepo. Ten za sebou sice má porážku s Piotrem Wawrzyniakem, nicméně nyní měl dostat šanci se vrátit na vítěznou vlnu.

Navíc právě proti Peňázovi, s nímž už měl bojovat čtyřikrát. Fanoušci se na jejich měření sil vždy těšili, nikdy na něj ale nedošlo. Poprvé se měli utkat ještě v rámci turnajů OKTAGON Underground v roce 2020, tehdy se ale zranil moravský bojovník.

Oktagon se snažil zápas doručit za každou cenu, nadějí se ale vzdal. Ostatně o něm pak přestali mluvit i oba bojovníci. Duel byl vnímán jako prokletý, ani jeden už nechtěl nic zakřiknout. Když však byl Čepo oznámen jako náhradník, naděje ožily.

Přesto se bitvy nedočkáme. Matěj Peňáz podle oznámení organizace shodil zápas ze stolu: „Čepo je do zápasu připraven nastoupit podle dohodnutých a oznámených podmínek, Peňáz ale chtěl bojovat pouze o titul.“

Organizace tak hledá náhradu za tento zápas.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.