Spojte se s námi


Bojové sporty

Velká odveta nedopadla, přesto je ve hře její menší obdoba. McGregor by se mohl utkat s bývalým svěřencem Khabiba: Není jako dřív, moc pije

Conor McGregor se již na konci června vrátí zpět do klece UFC. Jeho soupeřem bude Michael Chandler. Hlásí se mu však další soupeř. A ne jen tak ledajaký. O duel s Irem by měl zájem šampion a bývalý svěřenec Khabiba Nurmagomedova.

Publikováno

dne

Conor McGregor se již na konci června vrátí zpět do klece UFC. Jeho soupeřem bude Michael Chandler. Hlásí se mu však další soupeř. A ne jen tak ledajaký. O duel s Irem by měl zájem šampion a bývalý svěřenec Khabiba Nurmagomedova.

UFC se dočká na konci června velkého návratu. Poprvé od července 2021 se do klece postaví Conor McGregor. Bývalý dvojnásobný šampion je i dnes velkou hvězdou, nicméně boom okolo jeho osoby již ve světě MMA není tak velký.

Přesto to bude výjimečná a sledovaná událost. Ir navíc po dlouhé pauze nedostane vůbec snadného soupeře. Změří síly s Michaelem Chandlerem, jedním z nejatraktivnějších bojovníků v organizaci.

O tom, že je McGregor ve světě MMA stále velký pojem, jasně svědčí i to, kolik dostává výzev. Stále. Duelu s ním se kvůli financím nebrání ani ta největší esa. Ostatně i díky tomu je ve hře velmi zajímavý zápas, v němž by se The Notorious mohl utkat s bývalým svěřencem jeho rivala Khabiba Nurmagomedova.

Utká se McGregor s bývalým svěřencem Khabiba?

Co bude, až se Conor McGregor s Michaelem Chandlerem utká, to není jasné. Mluví se například o dovršení trilogie s Natem Diazem. Nicméně kdyby měl zájem, zřejmě by mohl bojovat o titul. Zápasu s ním se totiž nebrání šampion lehké váhy Islam Makhachev, mimo jiné bývalý svěřenec Khabiba Nurmagomedovat.

„Lidé by byli hloupí, kdyby odmítli bojovat s Conorem. Samozřejmě bych s ním bojoval, kdybych měl tu možnost,“ nechal se slyšel v rozhovoru, který poskytl bývalým šampionům UFC Kamaru Usmanovi a Henrymu Cejudovi.

Makhachev se nicméně domnívá, že už to dávno není obávaný soupeř. Po prohře s Khabibem prý Ir učinil negativní rozhodnutí týkající se životního stylu.

„Můžu s ním bojovat v srpnu nebo v září. Bude to snadné. Už není jako dřív. Nechci, aby vypadal špatně, ale všichni to vidí. S Khabibem byl v dobré formě, byl bojovníkem na skvělé úrovni, ale teď už jen moc pije alkohol a hlavně whiskey,“ říká šampion.

Důvodem, proč by jej McGregor jako soupeř zajímal, je i to, že už prý nemá ve své divizi žádné zajímavé soupeře. Před sebou přitom má ještě zápas s Dustinem Poirierem, který mimochodem nebyl daleko od toho, aby uškrtil Nurmagomedova.

Makhachev je otevřený tomu, aby se utkal s McGregorem, protože „v jeho divizi už nejsou žádné zajímavé zápasy, protože Armana už v minulosti porazil,“ i když také uznal, že Tsarukyan si díky vítězství nad Charlesem Oliveirou odvetu skutečně zaslouží. 

Zdroj: Pound 4 Pound with Kamaru & Henry

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.