Reklama

Végh se vyjádřil k boxerskému zápasu Karlose Vémoly. Co na něj říká?

Attila Végh si stále užívá zápasového odpočinku. Trénuje, pomáhá svým svěřencům, žádný svůj souboj ale na programu nemá. Vyjadřuje se tedy alespoň k jiným zápasům. Například k boxerské premiéře Karlose Vémoly. Co řekl?

Karlos Vémola se sice stále dává dohromady po nepříjemném zranění ruky, nicméně program má dostatečně zaplněný. Na konci roku by měl bojovat o titul se Samuelem Krištofičem, v únoru jej pro změnu čeká boxerská premiéra.

Do ringu nastoupí proti Otakaru Petřinovi, který je známý coby raper pod přezdívkou Marpo. Ten je však v postojářských disciplínách ostřílenější než Terminátor.

K souboji se nyní vyjádřil Attila Végh, který příliš netuší, co v boxerském zápase od Vémoly čekat.

„U Marpa to vím. Už jsem viděl jeho předešlé zápasy v postoji a viděl jsem ho boxovat s Rytmusem. Je šikovný a tvrdý. Takový bitkařský zápasník, žádný posera. Někdo může říkat, že je raper, ale je to bitkař a miluje tenhle sport,“ vyjádřil se Végh během streamu, kde komunikoval s fanoušky.

„Karlos je extrémně silný borec, jak buvol. Je jednostranný zápasník. Z deseti zápasů jich deset vyhraje stejně. Na zemi soupeře ukončí, umučí a zlikviduje. Neviděl jsem ale, že by s někým hezky zaboxoval. Ale třeba nás všechny překvapí. Jsem na to zvědavý,“ dodal slovenský bojovník.

Zdroj: Attila Végh

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené