Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Vedoucí Anglie přivítá ve Wembley druhé Slovensko

Publikováno

dne

Slovensko si i v posledním zápase poradilo se Slovinskem a gólem Adama Nemce z 81. minuty jim tak oplatili prohru z podzimu. Ovšem hlavní jsou 3 body, které si hráči trenéra Jana Kozaka připsali a od Skotska a Slovinska je nyní dělí 4 body.

Nyní je čeká mnohem náročnější úkol, jelikož se ve Wembley utkají s týmem, který je v domácích zápasech 100% a navíc ani jednou neinkasoval.

Angličanům se v kvalifikaci na velký turnaj tradičně velmi daří, ale Slovenští hráči v sobě ještě určitě budou mít vzpomínku na první vzájemný zápas této kvalifikace, kdy v poslední minutě zápasu rozhodl o výhře Angličanů Adam Lallana.

STATISTIKY

  • Anglie inkasovala gól pouze v jednom ze 7 kvalifikačních zápasů.
  • Anglie vyhrála 4 z posledních 5 vzájemných duelů.
  • Slovensko vyhrálo posledních 5 kvalifikačních zápasů.
  • Slovensko nevstřelilo Anglii ani jeden gól v posledních 3 zápasech.

PREDICTION

Anglie je ve vzájemných duelech lepším týmem. Slovensko se jim často daří přehrávat, ovšem ne vždy tuto převahu dokáží vyjádřit i gólově.

V posledních dvou vzájemných zápasech padl pouze jediný gól a to v poslední minutě zápasu. Jinak se ovšem Angličanům daří střílet góly pravidelně, v posledních 4 kvalifikačních duelech jich nastříleli 11.

I nyní budou velkými favority, jelikož Slovensko je pouhé dva body za první Anglií, půjde v tomto zápase o hodně.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.