Reklama

Vážné obvinění v UFC! Dana White spí se svými zápasnicemi, říká veterán organizace

Veterán UFC Diego Sanchez pořádně rozvířil vody organizace. Dle něj má šéf Dana White společně s víceprezidentem Sheanem Shelbym spát se svými zápasnicemi. Jeho trenér následně dodal, že se v UFC dějí věci, které nemůže zveřejnit, nebo by tím riskoval život.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0

UFC musí řešit velký problém. Diego Sanchez, veterán organizace, který v ní odzápasil přes 30 zápasů, nařkl šéfa Danu Whitea a víceprezidenta Seana Shelbyho z toho, že spí se svými zápasnicemi.

Trenér Sancheze po jeho vyhození z UFC naznačoval, že se v organizaci dějí věci, o kterých Sanchez nemůže hovořit, jelikož by tím riskoval svůj život. A toto prohlášení je jedním z nich.

Veterán organizace tímto prohlášením reagoval na to, že měl v nedávné době spor s UFC, jelikož mu odmítala vydat celoživotní zdravotní záznamy. Sanchez se tak tímto pomstil.

“Proč nikdo neřeší, co se děje za zdmi organizace? Třeba to, jak Dana White spí se svými zápasnicemi. Kolik bojovnic bylo za celou tu éru jenom přefiknuto? Kolik z nich měl White a kolik z nich měl Sean Shelby? Tohle je pravda, kterou tu nikdo nehodlá řešit!“ publikoval na své sociální sítě.

„Buďme k sobě upřímní, v tom spolku se děje spousta ohavností. Asi budu muset uveřejnit nějaké důkazy, protože nikdo jiný s tou špínou bojovat nehodlá,“ dodal jeho kouč v rozhovoru pro Johna Gibsona.

Otázkou tedy je, kdy budou dané materiály zveřejněny. White však rozhodně neprožívá zrovna nejklidnější chvíle svého života.

Zdroj: Top Fight

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. bezna praxe v jakemkoliv oboru…kdo ma prachy a moc je v podstate nonstop v pokuseni (ti chytrejsi to resi jednoduse vyuzivanim luxusnich spolecnic) nejen zlatokopky jsou jak lepidlo kdyz cejti money a co si budem …kdo vydrzi vecne odolavat :D…jedinou brzdou muze byt prave jen strach z toho ze se to provali coz se cas od casu deje diky zhrzenym-odkopnutym nebo jiz nepotrebnym jedincum…je zbytecny moralizovat dokud si to clovek parkrat nezazije na vlastni kuzi…osobne bych to videl ve stylu prej a bude ti prano aneb zivot je devka tak je treba se podle toho zaridit 🙂

    • naprosto výstižné. Také všichni jsme jen lidi, takže souložení je zcela přirozené a v konečném důsledku je chlap, jen chlap, kterému když lezou ženské do postele v pořadníku, jedná dříve, či později zcela pudově. Proto nerozumím moralistům. Přijde mi, že odsuzujeme podstatu člověka a zde elementární lidské vlastnosti, kterými jsme vybaveni. Pokud na někoho padá vina, tak na ty zápasnice, které místo výkonu, si začaly hledat zkratky přes postel, nicméně to naší společnost provází od nepaměti a evidentně je to naší podstatou, kterou neumíme jinak změnit. Nepodařilo se to ani církvi a islámu. Nezmění to ani moralisti. Pokud existuje stvořitel, viňme jeho, jako architekta naší podstaty 🙂

  2. Nepřekonatelný problém. Lidé spolu souloží, pojďme je lynčovat 🙂 Chlap má kupu peněz a holky to přitahuje, pojďme chlapa odsuzovat. Lidská společnost, jinak řečeno. Všichni jsme tu svatoušci 🙂

  3. I kdyby to byla pravda. Co je komu do toho s kým ten člověk spí. Zase další akce jak někomu dělat ze života peklo.

  4. Co by na tom kua měl kdo řešit? Já to spim s holkama a že jich neni málo. Chce to někdo řešit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Nepříjemnost pro Procházku! Šampion Blachowicz žádá, ať si titulový zápas skutečně zaslouží

Jiří Procházka má za sebou teprve dva zápasy v UFC, ovšem dvakrát vyhrál, dvakrát získal bonus za zápas večera a dvakrát předvedl KO ve velkém stylu. Právem se tedy začalo mluvit o tom, že by mohl být příštím titulovým vyzyvatelem. Šampion Jan Blachowicz si ale začíná klást podmínky.

OKTAGON 25: Buday vs. Minda online stream. Jak zápas sledovat?

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem a jak zápas sledovat z pohodlí domova?

OKTAGON 25: Buday vs. Minda – Preview a tipy na sázení

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem?
Reklama