Spojte se s námi


Bojové sporty

Válečná sekera i přes melu v závěru zápasu Kareš vs. Vondráček zakopána!

Na nedělním Heroes Gate 26 v Praze to vřelo. Dva hlavní protagonisté večera Petr Vondráček a Petr Kareš i přes závěrečnou melu zakopali válečnou sekeru.

Publikováno

dne

Na nedělním Heroes Gate 26 v Praze to vřelo. Dva hlavní protagonisté večera Petr Vondráček a Petr Kareš i přes závěrečnou melu zakopali válečnou sekeru.

Ti dva se rozhodně nemají rádi. Bývalý kickboxer Petr Vondráček a bývalý promotér a zápasník Petr Kareš vytvořili dusnou atmosféru již dlouho před zápasem, kdy si v pořadu Tváří v tvář vyměnili několik ostrých výroků a do akce šla dokonce ochranka.

Před půl rokem to nevyšlo, ale nyní je jejich zápas již historií. Oba veteráni postojářských bojových sportů se představili v hlavním zápase večera na včerejším Heroes Gate 26. A nutno dodat, že UNYP Arena v Praze viděla rozhodně tvrdou řežbu od první do poslední minuty.

V prvním kole zápasu pod pravidly K-1 na 3×3 minuty byl dominantnější a tvrdší rozhodně Vondráček. V závěru kola dostal Kareše do těžkých problémů, nicméně ten měl přestávku na oddech.

Druhé kolo vyznělo ještě více pro Vondráčka, který poslal Kareše několikrát do počítání. Ten ale projevil železnou vůli a ve třetím kole dokonce chvílemi přebíral otěže zápasu.

Oba ale předvedli i ve svém pokročilém věku výborné tempo zápasu a skvělou fyzickou i mentální připravenost.

Po konci zápasu se ještě Vondráček dostal do křížku s rohem Petra Kareše a vypadalo to na pořádnou melu. Mezi provazy se dostalo v jednom momentu velké množství lidí, situace se ale nakonec uklidnila. Video ze zmíněného incidentu zveřejnil na svém Instagramu server Kaocko.

V závěrečných rozhovorech nakonec došlo i k omluvám a zakopání válečné sekery mezi oběma rivaly. „Jestli jsem ho nějak urazil a jeho přítelkyni taky, tak teď dodatečně se mu ještě jednou omlouvám, ale nebylo to myšleno na jejich osobu, ale byl to spíš můj opileckej žert,“ ukončil kauzu Vondráček.

Zdroj: Heroes Gate, Kaocko

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.