Václav Mikulášek: Kontroverzní zápasník, jehož zápasy netrvají příliš dlouho

Václav “Baba Jaga” Mikulášek je jedním z nejkontroverznějších zápasníků tuzemské scény. Brzy již třiatřicetiletý zápasník za sebou nemá příliš zápasů, přesto patří mezi nejslavnější bojovníky organizace Oktagon MMA.

Zdroj: Oktagon MMA

Václav Mikulášek nebyl ve svých začátcích v MMA příliš úspěšný. Jeho první zápas přišel v 26 letech, slovenskému zápasníkovi Vladimíru Lendvayovi ale podlehl.

Stejně dopadl i ve druhém zápase, který se konal o téměř dva roky později. Do konce roku 2017 vyhrál Mikulášek pouhé dva zápasy a držel nelichotivou sérii dvou výher a pěti porážek.

Tu si ale začal výrazně vylepšovat od roku 2018. Porazil tři zápasníky v řadě a dostal příležitost zápasit pod největší tuzemskou organizací – Oktagon.

Premiéra mu vyšla na jedničku, Ondřeje Rašku porazil po dvou minutách a 40 sekundách.

Následný zápas s Milanem Ďatelinkou ale nezvládl a jeho série byla 6:6. Následovala výhra a díky ní se dostal k zápasu, který ho představil široké veřejnosti.

Baba Jaga se totiž utkal s Karlosem Vémolou. Zápas byl zajímavý zejména trashtalkem, jelikož v samotné kleci nebylo co řešit a po dvou minutách odcházel Mikulášek poražen.

Právě kvůli chování je velmi kontroverzním zápasníkem. Zajímavostí ale je, že většina jeho zápasů končí v prvním kole. Nikdy se dokonce nedostal do třetího kola.

Kdy se dočkáme dalšího zápasu Mikuláška? Hned na dalším turnaji, který má pořadové číslo 23. Konat se bude 1. května.

Zdroj: Sherdog, Fightlive, Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?