Spojte se s námi


Bojové sporty

V Manchesteru v rámci Oktagon turnaje uvidíme i titulovou bitvu! Dočkáme se návratu muších vah

Již tuto sobotu se dočkáme turnaje v Bratislavě, za měsíc nás nicméně čeká expanze do Velké Británie, Oktagon se poprvé ukáže v Manchesteru. Hlavní zápas je jistý dlouhé měsíce, avšak dočkáme se překvapivě i titulové bitvy!

Publikováno

dne

Již tuto sobotu se dočkáme turnaje v Bratislavě, za měsíc nás nicméně čeká expanze do Velké Británie, Oktagon se poprvé ukáže v Manchesteru. Hlavní zápas je jistý dlouhé měsíce, avšak dočkáme se překvapivě i titulové bitvy!

Oktagon se rozhodl expandovat i na britský trh a stále má před sebou mnoho práce, aby se zde prosadil. První turnaj se bude konat již 4. listopadu v Manchesteru v AO Areně.

Na turnaji budou ze známých Oktagon jmen startovat například Alex Lohoré, Ion Surdu, Jaroslav Pokorný, Shem Rock, Radovan Úškrt či Jakub Bahník.

I český fanoušek si tak přijde na své. Uvidíme i finále Výzvy, ve které si to tentokrát rozdali Angličané proti Irům. Oktagon také přišel s projektem Stage to the Cage.

Uvidíme tak v kleci celebrity Jakea Quickendena s Paulem Smithem. Nyní je ovšem jasno o tom, že u tohoto to rozhodně neskončí.

Oktagon se v Británii uvede rovnou titulovým zápasem, který se bude konat v muší váze. Rozdají si to spolu Velšan Aaron Aby s Američanem Eliasem Garciou.

Oba se v Oktagonu dosud neukázali, a tak možná budou panovat otázky, proč jdou rovnou o titul, ovšem v organizaci muší váha vlastně neexistuje a tento krok je pokusem o její nastartování.

I to by teoreticky mohl být spouštěč návratu pro Davida Dvořáka, který mluvil o tom, že by si dokázal představit návrat do Oktagonu, avšak neměl by zde soupeře.

„Jeden z nejlepších evropských zápasníků v muší váze a držitel černého pásu v BJJ Aaron Aby není v situacích na život a na smrt žádným nováčkem. Velšan, který bojoval s těmi nejtvrdšími borci z ACB a FCC, je jedním z mála profesionálních sportovců s cystickou fibrózou.

Abymu byla také diagnostikována rakovina ve třetím stádiu, která se vyvinula v 15cm nádor žaludku. Lékaři mu dávali 3 měsíce života, přesto opět překonal nepřízeň osudu a pokračoval dál a stal se uchazečem o titul Cage Warriors! Nyní má v OKTAGONU šanci dosáhnout vrcholu svého stále inspirujícího příběhu.

Elias Garcia, showman v kleci a velmi zkušený grappler, je bývalým 49. hráčem světa v muší váze a bojovníkem, který prošel UFC. Na svém kontě má 6 zastavení z 9 vítězství a drží sérii 3 vítězných zápasů.

Mimo UFC je neporažený a v tomto zápase o titul v muší váze bude chtít v tomto trendu pokračovat. NESMÍRNÝ souboj dvou vzrušujících bojovníků, kterým začíná nová éra OKTAGON MMA!“ promuje zápas organizace.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené