Spojte se s námi


Ostatní

Trenér Nuno předčasně ukončil v Portu smlouvu

Publikováno

dne

Porto je dalším týmem, který bude v létě hledat nového trenéra, jelikož Nuno Espirito Santo se po prohře 3-1 s Moreirense v posledním ligovém zápase sezóny rozhodl ukončit svojí smlouvu, kterou měl s Portem ještě na příští sezónu.

Porto mělo poměrně dobrou sezónu, ve které v lize skončilo na druhém místě, 6 bodů za první Benficou. Proto je tato zpráva velkým překvapením a to i přestože se o jeho konci spekulovalo v médiích již v zimě. V Lize mistrů Porto vypadlo na jaře s letošním finalistou Juventusem a jediným zklamáním byl portugalský pohár, kdy je již ve čtvrtém kole vyřadil Chaves.

43letý Portugalec začínal v Malaze jako trenér brankařů a jako hlavní kouč o sobě dal poprvé vědět v týmu Rio Ave, odkud putoval v roce 2014 do Valencie. Po první dobré sezóně, ve které dotáhl svůj tým na čtvrté místo v La Lize, přišel slabší podzim a Nuno se v listopadu pakoval ze stadionu La Mestalla, kam poté přišel nový trenér Gary Neville. Od té doby se Valencia topí v krizi.

V Portu, se kterým zažil své největší fotbalové úspěchy vydržel pouhý rok a po domluvě s vedením se rozhodl ukončit smlouvu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.