Spojte se s námi


Bojové sporty

Tohle z vás zaručeně udělá fanoušky MMA! UFC zveřejnilo čtyřhodinový video-maraton toho nejlepšího

Že vás nebaví bojové sporty a MMA obecně? Tohle to změní. Zaručeně. Alespoň to tedy slibuje oficiální YouTube kanál UFC, na němž se nově nachází téměř čtyřhodinový maraton hned deseti vynikajících bitev.

Publikováno

dne

Že vás nebaví bojové sporty a MMA obecně? Tohle to změní. Zaručeně. Alespoň to tedy slibuje oficiální YouTube kanál UFC, na němž se nově nachází téměř čtyřhodinový maraton hned deseti vynikajících bitev.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
 • UFC zveřejnilo video, které z vás prý zaručeně udělá fanoušky MMA
 • Nechybí některé z nejlepších bitev v historii
 • Fanoušci si nemohou téměř čtyřhodinový maraton vynachválit

MMA je světový fenomén. Rychleji rostoucí sport bychom na světě hledali jen stěží. Fanoušků přibývá, popularita roste. Pomalu se daří i mezi širokou veřejností rozbíjet dlouho zavedený stereotyp, že bojovníci jsou jen vymlácené mozky.

Velký podíl na tom mají organizace jako UFC či Oktagon, které hodně investují do propagace i celkového rozvoje celého sportu. Právě UFC je ovšem nejstarší a největší organizací na světě, přičemž její historii, stejně jako historii MMA, navždy změnil Conor McGregor.

Jednalo se zřejmě o prvního MMA bojovníka, kterého znal vesměs celý svět. Svým chováním se dokázal prodávat fanouškům, médiím. Vše navíc podkládal skvělými výkony, když se stal dvojnásobným šampionem. Na kontě má ještě z dob před příchodem do UFC skalp Ivana Buchingera.

Dnes už je ale hvězdný Ir na ústupu a UFC musí hledat jiná esa, jiné tváře, které udrží popularitu MMA na vysoké úrovni. Není to lehké, ale ne nereálné. Dobrým nápadem nicméně je, aby se organizace pokusila fanoušky přimět zamilovat si sport, nikoliv jen největší hvězdy.

Možná i proto vznikl čtyřhodinový video-maraton, který z vás prý zaručeně udělá fanouška MMA.

UFC nadchlo fanoušky, doufá v příchod nových

UFC je na světě od začátku 90. let minulého století. Má za sebou pořádnou řádku historie, více než 300 číslovaných turnajů, ještě více těch nečíslovaných. Galavečery pořádá téměř každý týden. Je nepředstavitelné, že by světový monopol držel někdo jiný. Organizace má obrovské příjmy, ale i náklady. Každý bojovník sní o tom, že se sem jednou podívá.

A není se čemu divit. Tolik vzpomínek, tolik legend, tolik ikonických zápasů… Vybrat desítku bitev, které z vás mají zaručeně udělat fanoušky MMA, muselo být pro tvůrce téměř čtyřhodinového maratonu ohromně těžké.

Hned na úvod ale nesmí chybět jeden z nejočekávanějších a nejprodávanějších duelů všech dob – Conor McGregor vs Nate Diaz, v němž senzačně vyhrál druhý jmenovaný, který šokoval svět a jako první v UFC zastavil irskou senzaci.

To ale není vše. Organizace do videa zařadila i jiné legendy, které už však širší veřejnost možná tolik znát nemusí. Například Robbieho Lawlera, Yoela Romera v odvetě s Robertem Whittakerem, nechybí zápas Korean Zombie vs Yair Rodriguez.

Mezi nejlepší bitvy se zařadil i první duel mezi Dustinem Poirierem a Justinem Gaethje, chybět nemohl ani památný souboj Tonyho Fergusona s Anthonym Pettisem.

Celkově najdete ve videu tyto zápasy:

 1. McGregor vs Diaz
 2. Lawler vs Condit
 3. Poirier vs Gaethje
 4. Ferguson vs Pettis
 5. Aldo vs Mendes 2
 6. Whittaker vs Romero 2
 7. Melendez vs Sanchez
 8. Edgar vs Maynard 2
 9. Korean Zombie vs Rodriguez
 10. Rua vs Henderson

Zdroj: UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.