Spojte se s námi


Tenis

Tohle je kandidát na pozici světové jedničky! Sinner prozradil jméno svého největšího konkurenta v nabitém turnaji v Halle

Jannik Sinner vyhlíží první turnaj, který odehraje v pozici světové jedničky. Italský tenista má také jasno v otázce svého největšího konkurenta. V našlapaném startovním poli tenisového podniku v Halle může potkat i další elitní soupeře.

Publikováno

dne

Jannik Sinner vyhlíží první turnaj, který odehraje v pozici světové jedničky. Italský tenista má také jasno v otázce svého největšího konkurenta. V našlapaném startovním poli tenisového podniku v Halle může potkat i další elitní soupeře.

Světová jednička Sinner

Jannik Sinner si vychutnal pár dní odpočinku a už se připravuje na svůj vstup do travnaté části sezony. Ten se uskuteční v německém Halle.

Spolu s ním se turnaje z kategorie ATP 500 zúčastní dlouhá řádka skvělých tenistů. A není divu, vždyť spolu s turnaje v Queen´s Clubu je podnik v Halle tím nejcennějším, co se na okruhu před Wimbledonem koná.

O zopakování svého triumfu se budou v Německu snažit Polák Hurkacz a Kazach Bublik. Svou formu na trávě tady otestují také Rusové Medveděv a Rublev nebo řek Tsitsipas.

Sinner ale považuje za svého nejvážnějšího vyzyvatele ještě někoho jiného. A to nejenom v rámci tohoto turnaje nýbrž také vzhledem k boji o celkové prvenství na žebříčku ATP.

Alexander Zverev

Na otázku o svých největších konkurentech má Sinner jasnou odpověď. „Kromě Alcaraze je to samozřejmě Zverev,“ neváhá Ital jmenovat německého hráče. Ví o jeho síle, a to zejména na grandslamech.

Ten další se velice rychle blíží. Do legendárního Wimbledonu zbývají pouze dva týdny. Tento týden v Halle se Sinner může potkat právě i se zmíněným Zverevem.

Německý tenista se probojoval do finále French Open a to, že je o něco starší než Sinner s Alcarazem nepovažuje Ital za jeho nevýhodu. „Má více zkušeností než Carlos a já,“ dodává čerstvá světová jednička.

A ve prospěch Zvereva hovoří ještě jeden fakt. Na Sinnera umí. Jejich vzájemná bilance hovoří v poměru 4:1 ve prospěch téměř dvoumetrového rodáka z Hamburku.

Závěrem …

Zverev je tenista hodný sledování. A to ne kvůli jeho osobním kauzám, ale zejména kvůli tenisovému příběhu tohoto hráče.

Vždy chtěl být světovou jedničkou. Po komplikovaném zranění to vypadalo, že mu ujel vlak. Ozývaly se hlasy, že na nastupující borce typu Alcaraze a Sinnera už nebude stačit.

Teď se ukazuje, že je všechno jinak. Je to právě Zverev, který bude své mladší konkurenty pronásledovat.

Zdroj: ATP, X, Terra Wortmann Open

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.