Spojte se s námi

Bojové sporty

Tohle bude úplně jinej zápas, Kincl je proti Langerovi poloviční frajer, řekl Vémola

Karlose Vémolu na začátku měsíce října čeká titulový zápas v polotěžké váze. Soupeřem mu bude Pavol Langer a Terminátor nebude chtít dopustit, aby padnul v titulovém souboji podruhé za sebou. Co o svém soupeři řekl?

Publikováno

dne

Karlose Vémolu na začátku měsíce října čeká titulový zápas v polotěžké váze. Soupeřem mu bude Pavol Langer a Terminátor nebude chtít dopustit, aby padl v titulovém souboji podruhé za sebou. Co o svém soupeři řekl?

Porážka s Patrikem Kinclem byla tvrdá, Karlos Vémola totiž nikdy na veřejnosti nedal najevo, že počítá s tím, že může odcházet jako poražený. Od mnohých fanoušků si to vyžral do dna, odpočívat ale nechtěl.

Krátce po turnaji řekl promotérům Oktagonu o další zápas a ti mu vyhověli. Vémola bojoval na Štvanici, porazil Lucase Alsinu a mohl si dát staredown s Pavolem Langerem, se kterým půjde v Bratislavě o titul.

Sám Langer ještě před několika měsíci pravděpodobně nevěřil tomu, že by mohl takový zápas dostat, avšak na začátku měsíce října se dočká. Co od něj můžeme čekat? To se pokusil v rozhovoru pro Max MMA vysvětlit právě Vémola.

„Tohleto bude úplně jinej zápas, Kincl je proti Langerovi poloviční frajer. Myslím si, že Langer bude využívat úplně jinejch dispozicí.

Langer bude větší, silnější bojovníky, ale já budu muset zápasit svojí chytrostí a zkušeností, hlavně ho porazit tou rychlostí, rychlost dneska produkuje sílu, vždycky produkovala, řekl Terminátor, který by chtěl brzy ukončit svou bohatou kariéru.

„On bude velice silnej a v určitejch pozicích malinko stabilní a na to se připravujem. Mám skvělej tým: trénuju s Míšou Martínkem, kterej byl vždycky silnej, trénuju s Danem Škvorem, kterej ho přece porazil, není to tak dlouho. (…)

Teďka se vrátí Mach Muradov z Uzbekistánu, ten taky Langera porazil. Takže mám kolem sebe skvělej tým lidí a pracujeme na sto deset procent,“ dodal.

K jejich souboji dojde 7. října v Bratislavě, na turnaji Oktagon 47 se můžeme těšit i na Ivana Buchingera, Vlasta Čepa, Lucii Szabovou či na Gustava Lopeze.

Zdroj: Max MMA

Reklama

Oblíbené