Spojte se s námi


Fotbal

Rumunsko vs Ukrajina kurzy a preview: EURO 2024

Publikováno

dne

Pondělní fotbalový program nabídne utkání Rumunsko vs Ukrajina v rámci skupinové fáze mistrovství Evropy. Zatímco domácí se na turnaj dostali po osmi letech, hosté rozhodně nejsou bez šance na úspěch. Co od utkání očekávat?

Rumunsko vlajka
Rumunsko
čvn 17, 2024 15:00
Ukrajina vyhraje
Ukrajina vlajka
Ukrajina
  • Rumunsko v kvalifikaci předčilo i Švýcary
  • Ukrajina se na turnaj dostala přes baráž s Islandem
  • Východoevropskou skupinu doplňuje ještě Slovensko a jediný zástupce západu Belgie

Rumunsko vs Ukrajina kurzy

Přestože Rumunsko na turnaj postoupilo z první příčky své skupiny, proti Ukrajině bude outsiderem. Domácí soutěž je na výrazně nižší úrovni, Rumuni měli navíc dost štěstí na kvalifikační skupinu. Z prvního koše jim los přisoudil hratelné Švýcary, zbytek skupiny pak tempu této dvojice nestačil.

Ukrajina má na los poměrně pech. Postup na světový šampionát jí unikl po smolné baráži s Walesem, následně v bojích o Euro potkala Anglii a Itálii. V baráži na dvě kola ale jasně ukázala svou sílu, zvláště otočka ve finále s Islandem je velkým úspěchem.

Ukrajina je kurzově jasný favorit, vsadit na její výhru lze v poměru 2.01 u Tipsportu. Rumuni by na tiketu svítili v kurzu 3.97, remíza a tedy bod pro každého je v nabídce za 3.34.

Rumunsko vlajka
Rumunsko
Ukrajina vlajka
Ukrajina Náš tip

Rumunsko vs Ukrajina

S ohledem na střeleckou nemohoucnost Rumunů v přípravě i absenci skutečného zabijáka v nominaci doporučuji tip na čisté konto Ukrajiny v kurzu 2.41. Pro méně odvážné zase poměr 1.52 na to, že Stanciu a spol. nevyhrají ani jeden poločas. Kvalita je prostě na straně Ukrajiny.
Ukrajina vyhraje
Ukrajina nedostane gól

Silná Ukrajina vyzve neproduktivní Rumunsko

Sázet na Ukrajinu v kurzu vyšším než dva je opravdový dáreček. Vždyť navzdory ruské agresi a hrozivé situaci v zemi Ukrajina v podstatě neprohrává, i na minulém Euru skočila hodně smolně v osmifinále se Švédy. V baráži o MS v Kataru přejela Skoty a pak navzdory dobrému výkonu padla s Walesem.

Navíc Rumunsku nevyšla příprava před turnajem. Dvě remízy 0:0 nezní působivě, o to více, že přišly proti Bulharsku a Lichtenštejnsku. Kapitán Nicolae Stanciu potřebuje na turnaji dostat z týmu víc. Hlavně z útočníků, kteří rozhodně nejsou v dobré formě.

Naopak na straně Rumunska je velká hvězda Girony a nejlepší střelec La Ligy Arťem Dobvyk. Spoluhráč Viktor Tsygankov také pomohl k historickému postupu do Ligy mistrů.

Kde sledovat zápas Rumunsko vs Ukrajina?

Zápas Rumunsko vs Ukrajina odvysílá stejně jako všechny utkání Česká televize. Začíná se v pondělí 17. června od 15:00, favoritem bude Ukrajina, přestože kvalifikaci zvládli lépe hráči rumunského týmu.

Hlavní informace:
SoutěžEuro 2024
Termín zápasu17. 6. 2024, 15:00
Místo zápasuAllianz Arena
Kurzy Tipsport3.97 vs 2.01
Kde sledovatČT Sport
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.