Spojte se s námi


Fotbal

Polsko vs Nizozemsko kurzy a preview: Euro 2024

Publikováno

dne

Nedělní fotbalový program nabídne utkání Polsko vs Nizozemsko v rámci skupinové fáze mistrovství Evropy. Zatímco hosté jsou dle mnohých možná skrytý favorit turnaje, domácí se trápí a chybí jim největší hvězda.

Polsko vlajka
Polsko
čvn 16, 2024 15:00
Nizozemsko vyhraje o dva a více gólů
Nizozemsko vlajka
Nizozemsko
  • Polsko muselo z jedné z nejslabších skupin do baráže
  • Nizozemsku se v přípravě zranil Frenkie de Jong
  • Ve skupině je doplní Francie a Rakousko

Polsko vs Nizozemsko: Kurzy

Přestože poslední roky Polsko pravidelně platilo za černé koně turnajů, v kvalifikaci hrálo špatně a nyní bude bez zraněného Roberta Lewandowskiho. Proto se jasně nabízí tip proti polské reprezentaci v kurzu 1.56.

Nizozemsko je opět trochu schované za hlavní favority Angličany, Francouze nebo Portugalce, před rokem a půl ale v Kataru došlo až do semifinále. Tulipány určitě není radno podceňovat, vždyť zlatá Argentina je vyřadila až v rozstřelu.

Polsko vlajka
Polsko
Nizozemsko vlajka
Nizozemsko Náš tip

Polsko vs Nizozemsko

Nizozemsko má mnohem lepší formu, proto dává smysl sázka na jeho výhru o dva a více gólů v poměru 2.65. Méně riskantní sázka by byla na dva nebo více gólů Nizozemska, což také dává smysl, když se jim to daří v podstatě utkání co utkání.
Nizozemsko vyhraje o dva a více gólů
Nizozemsko vyhraje

Polsko bez formy, Nizozemsko se skvělou

Polsko se v kvalifikaci opravdu trápilo, ani jednou neporazilo třeba Moldavany a třeba ani Čechy. Tým nefungoval ani lidsky, minimálně v prvním kole skupinové fáze se navíc musí obejít bez Lewandowskiho. A to je absence více než klíčová.

Nizozemci jsou navíc ve velkém laufu, oba přátelské zápasy vyhráli 4:0, a to Kanada a Island nejsou vyloženě ořezávátka. Tři z minulých čtyř zápasů vyhráli o dva nebo více gólů, nestačilo jen v přátelském zápase na Němce, domácí tým mistrovství Evropy.

Suma sumárum, tip na Nizozemce by měl být tutovkou. Na tiketu by svítili za 1.56 u Tipsportu, zatímco překvapení Poláků lze trefit v poměru 6.42. Bod pro každého a tedy malé vítězství Polska je v nabídce za 4.2.

Samotný triumf favorita vyloženě lákavý není. V handicapu o dva a více gólů je to už ale poměr blížící se třem, a Nizozemci tuto laťku naplnili ve čtyřech z minulých pěti utkání. Za takovou bilanci by se nestyděl ani Manchester City.

Kde sledovat zápas Polsko vs Nizozemsko?

Nedělní bitva o první body ve skupině proti sobě postaví dva účastníky posledního mistrovství světa. Polsko je v mnohem horší formě a navíc bez největší hvězdy. Začíná se v 15:00 na Volksparkstadion, utkání odvysílá ČT Sport.

Hlavní informace:
SoutěžEuro 2024
Termín zápasu16. 6. 2024, 15:00
Místo zápasuVolksparkstadion
Kurzy Tipsport6.43 vs 1.56
Kde sledovatČT Sport
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.