Spojte se s námi


Fortuna liga

Baník Ostrava vs Slovácko kurzy a preview: Fortuna liga

Publikováno

dne

Nedělní fotbalový program nabídne utkání Baník Ostrava vs Slovácko v posledního kola nadstavby Fortuna ligy. Domácím bude ke čtvrtému místu pravděpodobně stačit remíza. Zápas se odehraje 26. května od 16:00 a odvysílá jej O2 TV Sport.

  • Baník Ostrava se v nadstavbě zatím hledá. Uhrál pouze bod za čtyři kola, pokud ale v neděli remizuje a Mladá Boleslav dle očekávání prohraje se Slavií, Ostrava skončí čtvrtá a půjde do kvalifikace Konferenční ligy
  • Slovácko ví, že ho pouze výhra posune do play-off o Konferenční ligu. Moravané na jaře vyhráli jen dva zápasy, s velkým štěstím se dostali do skupiny o titul. Na druhou stranu v nadstavbě vypadají výkonnostně lépe než měsíce předtím
  • Baník je v domácím prostředí jasný favorit, vsadit si na něj lze v poměru 1.72 u Tipsportu. Hosté z Uherského Hradiště by na tiketu svítili v poměru 4.52, remíza a tedy malý triumf Ostravy je v nabídce za 4.17

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Baník Ostrava vs Slovácko kurzy

Baník je možná až překvapivý favorit, vsadit si na něj lze v poměru 1.72 u Tipsportu. Hosté by na tiketu svítili v kurzu 4.52, remíza a tedy s velkou pravděpodobností asi poháry pro ostravský celek jsou v nabídce za 4.17.

Tip na sázení – Remíza o poločase nebo na konci zápasu

Baník hrát nemusí a Slovácko na jaře nevyhrává, remíza tedy nasvědčuje všemu krom plánů Slovácka. Doporučuji ji hodit na tiket, ti méně riskantní v kombinaci s prvním poločasem. Slovácko zároveň nedostává vyloženě nálože a pěkný kurz je na jejich handicap +1.5, což znamená úspěšný tiket v případě výhry hostů, remízy i prohry maximálně o gól. Svědík se rozhodně nechce loučit ostudou.

Tip na sázeníKurz FortunaKurz TipsportKurz Betano
Remíza 4.17 4.12 4.21
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.93 1.95 1.91
Handicap: Slovácko +1.5 1.44 1.42 1.41

Bonusový zápas pro Svědíka?

Baník je letos paradoxně lepší venku, což potvrdil i před týdnem, kdy remizoval v Plzni. Bod je to důležitý, protože za předpokladu boleslavské prohry na Slavií stačí Ostravě ke čtvrtému místu remizovat.

Slovácko má několik důvodů se v posledním kole vyhecovat. Jednak by výhrou umožnilo ještě jednu rozlučku s legendárním trenérem Martinem Svědíkem, v souboji o Konferenční ligu by bojovalo o třetí účast v pohárech za minulé čtyři sezony.

Kde sledovat zápas Baník Ostrava vs Slovácko?

Nedělní utkání posledního kola nadstavby Fortuna ligy nabídne konfrontaci dvou týmů se stejnými ambicemi, přičemž domácí se mohou po dlouhých letech podívat do předkol pohárů. Zápas hostí Městský stadion v Ostravě a začíná v 16 hodin.

Hlavní informace:
SoutěžFortuna liga
Termín zápasu26. 4. 2024, 16:00
Místo zápasuMěstský stadion v Ostravě
Kurzy Tipsport1.72 vs 4.52
Kde sledovatO2 TV Sport , Chance , Tipsport
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.