Spojte se s námi


Fotbal

Albánie vs Španělsko kurzy a preview: Euro 2024

Publikováno

dne

Fotbalový program nabídne v pondělí 24. června utkání Albánie vs Španělsko v rámci skupinové fáze mistrovství Evropy. Zatímco domácí potřebují vyhrát, hosté už mají dokonce jisté první místo. Favoritem je přesto v kurzu 1.44 Španělsko. Co od utkání očekávat?

Albánie vlajka
Albánie
čvn 24, 2024 21:00
Španělsko vyhraje
Španělsko vlajka
Španělsko

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Albánie podala dva slušné výkony proti Chorvatsku a Itálii, má ale jen bod
  • Španělsko podává z favoritů na celkové vítězství možná nejlepší výkony. Má šest bodů
  • Výhra favorizovaného Španělska je v nabídce za 1.44

Albánie vs Španělsko kurzy

Albánie si za dosavadní výkony na turnaji zasloužila možná více než bod. S Itálií sehrála vyrovnanou partii, nad Chorvatskem vedla, v každém utkání jí ale utekla jedna čtvrthodina. S Itálií v první půli, proti Chorvatsku po výměně stran. Aktuálně její hráči vědí, že výhra v poměru 7.17 u Tipsportu znamená postup do play-off.

Teoreticky může stačit i remíza, to by ale Albánci museli doufat v neprohru Itálie s Chorvatskem a hlavně se ohlížet na výsledky týmů na třetích místech. Se dvěma body dosud nikdo nepostoupil. Na dělbu bodů v poměru 4.74 mohou hrát Španělé, kteří asi protočí sestavu a pošetří opory před osmifinále. První místo již mají jisté.

Španělé jsou každopádně minimálně výkony na turnaji zatím jedním z adeptů na celkové vítězství, takže by Albánii měli přejet i s náhradníky. Sázkové kanceláře ale jako by si opravdu neuvědomovaly, že Španělé nemusejí. Kurz 1.44 není příliš lákavý na pokušení.

Albánie vlajka
Albánie
Španělsko vlajka
Španělsko Náš tip

Albánie vs Španělsko

Přestože Albánie na turnaji ukázala dobré výkony, kvalita je jasně na straně Španělska, a to i na lavičce. A Španělé zatím na rozdíl od Italů a Chorvatů fungují i do defenzivy. Proto to budou mít Albánci těžké a očekávám, že nakonec přeci jen podlehnou v poměru 1.44 a na turnaji skončí.
Španělsko vyhraje
Španělsko vyhraje přesně o gól

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Chleba se však může lámat až v úplném závěru. V první půli lze čekat aktivní Albánce, ne nadarmo oba zápasy ve skupině vedli, a v obou doplatili na to, že jim došly síly. Proto je lákavé zkusit remízu alespoň v kombinaci o poločase nebo na konci utkání za 2.04.

Španělé nakonec vezmou tři body, ale nejtěsnějším možným rozdílem. Balkánský výběr se nevzdá, dokud nezazní závěrečný hvizd. Pro připomínku v kvalifikaci ani jednou Albánie neprohrála, tentokrát to vidím na porážku o gól za 3.41.

Kde sledovat zápas Albánie vs Španělsko?

Zápas Albánie vs Španělsko odvysílá stejně jako všechna utkání Eura Česká televize. Souboj začíná ve 21:00, souběžně startuje i utkání Itálie vs Chorvatsko v rámci stejné skupiny. Bitva proběhne na stadionu Merkur Spiel-Arena.

Hlavní informace:
SoutěžEuro 2024
Termín zápasu24. 6. 2024, 21:00
Místo zápasuMerkur Spiel-Arena
Kurzy Tipsport7.17 vs 1.44
Kde sledovatČT Sport
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.