Spojte se s námi


eSport

The Last of Us má nový trailer! HBO Max na českém a slovenském trhu uvede nový seriál už v lednu

HBO zveřejnilo nový trailer k chystanému seriálu The Last of Us, který nabízí zase o něco jiný pohled do příběhu a zpracování dvou nejdůležitějších postav – Joela a Ellie. Na nový oficiální trailer se každopádně v tomto článku můžete sami podívat.

Publikováno

dne

HBO zveřejnilo nový trailer k chystanému seriálu The Last of Us, který nabízí zase o něco jiný pohled do příběhu a zpracování dvou nejdůležitějších postav – Joela a Ellie. Na nový oficiální trailer se každopádně v tomto článku můžete sami podívat.

Jak už je delší dobu známo, HBO uvede v lednu 2023 na své platformě HBO Max nový seriál The Last of Us, původně pocházející z dílny herního studia Naughty Dog a PlayStationu.

Konkrétně na českém a slovenském HBO Max The Last of Us zavítá 16. ledna, přičemž už je nyní jasné, že první série nabídne 9 epizod. A co je rovněž také potvrzeno je to, že hra nabídne nejen české titulky, ale rovnou také český dabing.

A vzhledem k tomu, že se datum vydání tohoto seriálu kvapem blíží, vydalo HBO další oficiální a plnohodnotný trailer. V níže přiloženém videu se na něj můžete sami podívat.

Seriál samozřejmě vychází především dnes již z veleúspěšné hry, přičemž ve výše uvedeném traileru HBO je konečně cítit drama a to, jak se oba herci (Pedro Pascal a Bella Ramsey) popasovali se svými rolemi Joela a Ellie.

Seriál nebude pouhou adaptací

A jak už fanoušci a hráči této slavné herní značky mohou vědět, Joel nejprve bere Ellie jako pouhou zásilku. Až poté, když prochází velkým nebezpečím se jejich vztah postupně mění.

Video nám rovněž potvrzuje, že seriál nebude „pouhou“ adaptací. Za obsahovou stránku seriálu stojí především Craig Mazin, jakožto tvůrce slavné minisérie Černobyl, a Neil Druckmann, jakožto scenárista samotné hry.

Ve hře se totiž objeví nové postavy, včetně Troye Bakera a Ashley Johnson, jež v samotném The Last of Us Joela s Ellie přímo dabují.

Od toho se velmi pravděpodobně bude odvíjet také děj seriálu, fanoušci se tak téměř jistě dočkají nových objevů. Důkazem je právě role Ashley, která, jak ve videu můžeme vidět, dokonce porodí dítě.

Závěrem je třeba poznamenat, že v seriálu, co se dějové linie týče, nebude chybět ani prequel Left Behind. A tedy příběh mladší Ellie daleko před událostmi z prvního dílu The Last of Us.

Zdroje: HBO, The Last of Us

Reklama

eSport

Základní část Hitpoint Masters je u konce, Entropiq postupuje z první příčky

Publikováno

dne

Až poslední kolo muselo rozhodnout o nejlepším týmu základní části Mastercard Hitpoint Masters. Entropiq si po ohromném dramatu připsal vítězství nad eSubou a do play-off půjde z první pozice. „Modrá krev“ je druhá, třetí místo patří po úspěšném tiebreakeru SINNERS. Posledním mančaftem v play-off připadá pardubickému Dynamu Eclot.

Entropiq 1:0 eSuba

Nejočekávanější špíl pátečního programu proti sobě postavil dva nejúspěšnější týmy jarního splitu. Entropiq i eSuba měli na svém kontě deset vítězství a jejich vyrovnanost se odrážela na vývoji samotného utkání.

Týmy od sebe dělily maličkosti, rozhodovala až ztráta koncentrace eSuby, jež kupila chybu za chybou. Po čtyřiceti minutách ničil Entropiq základnu soupeře a mohl slavit.

Brute 0:1 Dynamo Eclot

Chtěli se vyhnout poslednímu místu, to se jim ale nakonec i přes nadějný start nepodařilo. Brute nastoupili do utkání proti Dynamu Eclot agresivně, nebáli se jednotlivých potyček a dokázali s favoritem držet krok.

Útočná nálada se ale rychle vymknula kontrole. DNE si postupně vypracovali obří náskok a Brute nedokázali navázat na překvapivý triumf nad eSubou.

Cryptova 0:1 SINNERS

Ostravská organizace chtěla zabojovat o pátou příčku a co největší porci bodů do celkové roční tabulky. Jenže SINNERS znovu potvrdili formu z druhé poloviny jarního splitu Mastercard Hitpoint Masters.

Díky správným rozhodnutím v klíčových momentech hry nakonec liberecký tým přehrál soupeře z východu a zajistil si tiebreaker o třetí místo.

Sampi 1:0 Inside Games

Konec splitu pro dva celky, které budou odcházet z první poloviny sezóny se smíšenými pocity. Sampi se po tragickém vstupu do splitu zvedli, podobný příběh provázel Inside Games.

Ti však čtvrtou výhru na své konto nepřipsali. Netradiční výběr šampionů Sampi nakonec vyšel. Organizace Jakuba Jankta pro sebe uzmula páté místo, IG končí sedmí.

Dynamo Eclot 0:1 SINNERS

Rozhodnout o tom, kdo nakonec skončí po základní části na bronzové pozici, musel tiebreaker. Oba týmy toužily top 3, nejvíce ji ale chtěl Šimon „Strode“ Povýšil. ADC SINNERS zářilo.

Na botlane byl Povýšil téměř bezchybný, svůj výkon korunoval úžasně zahranou bitvou rezultující v pentakill. Heroická akce v podání hvězdy SINNERS rozsekla utkání. SINNERS končí po čtrnácti kolech na třetí příčce.

Play-off Mastercard Hitpoint Masters začíná v úterý 21. března zápasem mezi SINNERS a Dynamem Eclot.

Pokračovat ve čtení

eSport

Fnatic poprvé na jaře vyhráli a ukončili černou sérii

Souboj dvou nejhorších týmů jarního splitu LEC mezi Fnatic a Team Heretics, ukončil prozatím zmar, slavného evropského powerhousu.

Publikováno

dne

Souboj dvou nejhorších týmů jarního splitu LEC mezi Fnatic a Team Heretics, ukončil prozatím zmar, slavného evropského powerhousu.

Padesát dní. Tak dlouho čekali hráči Fnatic na vítězství v LEC. Zápas proti zatím se trápícím Team Heretics, měl na začátku úplně jiný průběh, než na co jsme byli zvyklí.

Fnatic nastoupili aktivně, synchronizovaně a nedávali svému soupeři moc prostoru. I přes některé chyby na obou stranách, tým měl velmi brzy mírný náskok v goldech.

Po počátečním šoku se hráčům Heretics podařilo stav hry trochu víc vyrovnat, nicméně Fnatic si tentokrát víc věřili.

Víra a odhodlání zlomit dlouhé prokletí, byla na jejich hře vidět. Ustrašený a nekoordinovaný výkon z prvních zápasů jara, prozatím zmizel.

Oscarinin hrál velmi zodpovědně. Bot linka byla víc kompaktní. Advienne se svým Nautilusem připravoval pro své spoluhráče dobré pozice.

I přes snahy týmu Heretics, Fnatic dokázali postupný náskok navyšovat a zvládat klíčové cíle na mapě. Na killy bohaté utkání skončilo ve čtyřicáté minutě vítězstvím Fnatic. Úleva hráčů, kteří kvůli nemoci hráli ze svého tréninkového centra, stejně jako Heretics, byla rozhodně cítit.

Fnatic tato výhra nesmírně pomáhá a dává jim šanci ještě zabojovat o postup do skupinové/playoff fáze.

Nicméně jejich dalšími soupeři budou především týmy z horních pater tabulky. Zejména zítřejší zápas proti KOI bude zkouškou, zda šlo o výsledkový záchvěv nebo výkonnost evropského giganta půjde nahoru.

Zdroj: LEC, Youtube, KazaLoL

Pokračovat ve čtení

eSport

Základní část LCK je u konce. Jaké zápasy nás čekají v prvním kole playoff?

Jarní část LCK ukončila svoji základní část. Do playoff postupují – T1, Gen.G, KT Rolster, Dplus KIA, Liiv Sandbox a Hanwha Life Esports.

Publikováno

dne

Jarní část LCK ukončila svoji základní část. Do playoff postupují – T1, Gen.G, KT Rolster, Dplus KIA, Liiv Sandbox a Hanwha Life Esports.

Při pohledu na poslední nedělní dvě série, byla pro fanoušky důležitá série mezi KT Rolster a DRX. Vzhledem k výhře Gen.G nad Dplus KIA (2-0) v sobotním zápase, bylo jasné, že KT skončí nejlépe třetí a budou mít snazší los pro první kolo, pokud porazí DRX.

KT svoji povinnost splnili, udrželi třetí místo a zároveň odsoudili Dplus KIA až na místo čtvrté. Gen.G se díky výhře nad Dpuls posunuli na druhé místo a spolu s T1 začnou až ve druhém kole playoff.

Třetí tým základní části – KT, má také právo si vybrat soupeře pro první kolo. Bude jím jeden z dvojice Liiv Sandbox nebo Hanwha Life Esports. Pro čtvrtý tým základní části pak zbyde tým, který si KT nevybrali.

**Aktualizace v 16:21: KT Rolster si vybrali Liiv Sandbox jako svého soupeře pro první kolo playoff. Dplus KIA vyzvou Hanwhu Life Esports.**

Vítězové prvního kola se následně utkají s týmy, které startují až ve druhém kole. Nejlepší tým základní části – T1, mají právo si vybrat soupeře.

Zároveň případná prohra ve druhém kole, dává šanci týmu na opravu v tzv. Losers Bracket.

Všechny zápasy jsou Best of Five (Bo5). Playoff LCK začíná 22. března, zápasem KT Rolster vs. Liiv Sanbox.

Před zahájením playoff se můžete těšit na krátké preview, kde si detailněji popíšeme ambice a šance jednotlivých týmů.

Zdroj: Twitter, LCK

Pokračovat ve čtení

Tipsport škola sázení

Oblíbené