Spojte se s námi


Bojové sporty

Těšil se na velkou bitvu s Vémolou, teď mu přeje šťastný důchod. Poppecka chci knokautovat, hlásí odhodlaně Jeremy Kimball

Jeremy Kimball před sebou má další zápas a spolu s ním nejen jednu, ale hned dvě velké výzvy. V první řadě se musí porvat s váhou, v řadě druhé jej čeká nelehký soupeř v podobě Alexandera Poppecka. O obojím promluvil v krátkosti v rozhovoru pro Ruik.

Publikováno

dne

Jeremy Kimball před sebou má další zápas a spolu s ním nejen jednu, ale hned dvě velké výzvy. V první řadě se musí porvat s váhou, v řadě druhé jej čeká nelehký soupeř v podobě Alexandera Poppecka. O obojím promluvil v krátkosti v rozhovoru pro Ruik.

Americký Grizzly se vrací do Oktagonu a nejen to. Čeká jej ještě jeden větší návrat. Do polotěžké váhy. V kategorii do 93 kilogramů bojoval naposledy v odvetě s Milošem Petráškem v březnu roku 2019. Od té dby už nikdy do této divize neshazoval.

Aby toho nebylo málo, má před sebou Jeremy Kimball v podobě muže, který byl blízko titulu. Alexander Poppeck však ve své dosud životní bitvě nestačil na Pavola Langera a nejenže nezískal ani prozatímní titul, ale ani se nedostal k zápasu s Karlosem Vémolou.

Právě Vémolu mimochodem veterán UFC v minulosti vyzýval. Prahnul po souboji s ním. Teď už je vesměs jisté, že se jej nedočká. Terminátor v létě končí kariéru v Odvetě století s Attilou Véghem.

„Karlos měl skvělou kariéru. Bylo by sice fantastické se s ním moci střetnout v zápase, ale přeju mu do důchodu jen to nejlepší. Zaslouží si to. Oktagon táhl dlouhou dobu,“ nechal se v rozhovoru pro Ruik slyšet Jeremy Kimball.

S váhou bojuje, na Poppecka se Jeremy Kimball těší

S Alexanderem Poppeckem se Jeremy Kimball porve na galavečeru OKTAGON 55. „Těším se, až proti němu otestuju své dovednosti. Upřímně se ale nemůžu dočkat, až budu mít po váze,“ prozradil.

„Jsem v dobré formě, příprava probíhala v pohodě, jen jsem ji musel odstartovat trochu jinak, abych prošel kempem. Co se týká váhy, tak jsem blízko tomu, abych ji splnil. Cítím se sebevědomě a v pohodě,“ hlásí Grizzly.

Co se týká jeho německého soupeře, má pro něj především slova chvály: „Je to skvělý bojovník. Pro ás oba to bude velká výzva. Je to komplexní bojovník, je kvalitní ve všech aspektech boje. Myslím, že bychom měli dostát postavení našeho zápasu na kartě.“

Cestu k výhře ovšem vidí jasně. „Nejlepší způsob je doručit co nejdřívější knokaut. Jsem připraven na všechny možné scénáře,“ říká veterán UFC. A predikce? „Budu zvedat ruku nad hlavu,“ má jasno.

O své budoucnosti pak příliš nepřemýšlí. „Nezajímá mě, co bude dál. Soustředím se jen na tenhle zápas a uvidíme, co se stane poté,“ uzavřel rozhovor Jeremy Kimball.

Zdroj: Ruik

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.