Spojte se s námi


Tenis

Takovým způsobem titul získat nehodlám! Medveděv nejen o překážkách a motivaci 

Během své tenisové kariéry získal už dvacet turnajových titulů. Zisk toho doposud posledního oslavil Daniil Medveděv už téměř před rokem. Ruský tenista chce další triumfy ale odmítá dojít si pro ně tou nejlehčí cestou.

Publikováno

dne

Během své tenisové kariéry získal už dvacet turnajových titulů. Zisk toho doposud posledního oslavil Daniil Medveděv už téměř před rokem. Ruský tenista chce další triumfy ale odmítá dojít si pro ně tou nejlehčí cestou.

Loni si vychutnal triumf na pěti tenisových podnicích. Daniil Medveděv čtyřikrát opanoval turnaj na tvrdém povrchu, jednou se dokonce radoval na své nepříliš oblíbené antuce.

Letos v posledním zápase na turnaji ještě vyhrát nedokázal. Nejblíže zisku titulu byl osmadvacetiletý Rus na Australian Open a v Indian Wells. 

V obou případech ale nestačil na skvělé hráče nastupující generace. Na grandslamu v Austrálii podlehl Sinnerovi, na Masters v Kalifornii zase nestačil na Alcaraze.

Dodejme ale, že Medveděv předvádí velmi dobré výkony. Ikdyž je letos zatím bez titulu, vždy postoupil minimálně do semifinále. Propadáky od něho nečekejte.

Medveděv a jeho vize

Kdo by nechtěl vyhrávat turnaje. Medveděv není výjimkou. Nicméně rodák z Moskvy rozhodně nechce jít nejjednodušší cestou.

Kdybych hrál deset dvěstěpadesátek ročně, pravděpodobně bych nějaké tituly získal,” popisuje možnost spojenou s účastí na turnajích základní úrovně ATP. Jenže Medveděv preferuje hodnotnější tenisové akce.

Nadcházející antukové sezóna přináší zajímavé otázky. Jednou z dalších budou i Medveděvovy výsledky. Hra na antuce pro něj není první volbou. 

Přesto na nejpomalejším povrchu loni uspěl na Masters v Římě. A také tady se bude držet své vize. Plánuje účast pouze na čtyřech největších podnicích. 

Kromě Roland Garros se zúčastní tři turnajů Masters. Po Monte Carlu a Madridu se pokusí obhájit svůj římský triumf z loňska. 

Ve věčném městě by tak Medveděv mohl završil dvě mise naráz. Kromě prvního titulu v sezóně by mohl poprvé v kariéře obhájit svůj triumf z předchozího roku.

Zdroj: ATP, Sportskeeda

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.