Spojte se s námi


Ostatní

Švédsko se v případě výhry může dotáhnout na vedoucí Francii

Publikováno

dne

Francie po úspěšném Mistrovství Evropy, kde padla až ve finále s Portugalskem, pokračuje ve skvělých výkonech a prozatím vládne kvalifikační skupině A.

Ovšem v pátek nastoupí proti druhému nejlepšímu týmu této skupiny Švédsku, s nímž se hráči trenéra Didiera Deschampse utkali na podzim minulého roku a Francie zvítězila 2-1.

Všechny tři góly padly v rozmezí jedenácti minut, od 54 do 65 minuty, ale Francie jasně dominovala celý zápas a nakonec spravedlivě vyhrála.
 

STATISTIKY

  • Francie vyhrála poslední 4 kvalifikační zápasy.
  • Francie vyhrála 3 z posledních 4 vzájemných zápasů.
  • Švédsko nastřílelo 8 gólů v posledních 3 kvalifikačních zápasech.

PREDICTION

Francie sice vyhrála 3 z posledních 4 vzájemných zápasů, ovšem všechno to byly alespoň gólově vyrovnané zápasy, které byly rozhodnuty pouze jednogólovým rozdílem ze strany Francie.

Ale i přestože podává Švédsko pod trenérem Janne Anderssonem velmi dobré výkony, tak na silnou Francii to pravděpodobně stačit nebude.

Ta totiž nastoupí v té nejsilnější možné sestavě a na střídačce budou připraveni další hvězdy, které se přes už tak velmi nabitý tým Francie nedokáží dostat do základní sestavy.

Proto je kurz 1.7 na výhru Francie velmi výhodný, jelikož ta by se v případě výhry odpoutala od Švédska na 6 bodů a konec kvalifikace by tak mohli dohrávat v klidu.
 

Reklama

Oblíbené