Spojte se s námi


Ostatní

Švédskému lyžaři Halfvarssonovi omrzly genitálie. Penis si zahříval ve stanu

Nepříjemnost se švédskému běžci na lyžích stala v prvním závodě Světového poháru ve finské Ruce. V neděli bylo při závodě na dvacet kilometrů s hromadným startem pěkně „frišno“. Teploměr ukazoval 19 stupňů pod nulou.

Publikováno

dne

Nepříjemnost se švédskému běžci na lyžích stala v prvním závodě Světového poháru ve finské Ruce. V neděli bylo při závodě na dvacet kilometrů s hromadným startem pěkně „frišno“. Teploměr ukazoval 19 stupňů pod nulou.

Přípustná hranice pro Světový pohár v běhu na lyžích je přitom minus 20°C, tedy teplota jen o jeden stupeň nižší, než jaká panovala v Ruce.

„Úplně šíleně to bolí, je to strašné,“ řval bolestí Calle Halfvarsson po dojezdu do cíle. Ukazoval si přitom na intimní partie a všem bylo jasné, jak moc musel trpět.

Čtyřiatřicetiletý švédský reprezentant závodí ve Světovém poháru od roku 2009 a jeho nejlepším kariérním výsledkem je třetí místo na Tour de Ski. V roce 2013 byl také členem švédské štafety, která skončila druhá na mistrovství světa v italském Val di Fiemme.

V prvním závodě letošního Světového poháru nové sezóny doběhl Halfvarsson na osmnáctém místě, když na vítězného Jana Thomase Jenssena z Norska ztratil na dvacet kilometrů dlouhé trati 42,3 sekundy.

Podobné zranění neutrpěl Calle Halfvarsson poprvé. V tenké závodní kombinéze mu citlivé partie namrzly už před několika roky.

„Naštěstí budu mít brzy druhé dítě, protože do budoucna by to byl problém, kdybych takhle pokračoval,“ usmíval se Halfvarsson po té, co si namrzlý penis ohřál v teple stanu.

Mrznul i stříbrný Michal Novák

To český reprezentant Michal Novák bude na stejný závod vzpomínat pouze v dobrém. V závodě na 20 km s hromadným startem zaznamenal historický úspěch.

Ve Finsku doběhl druhý, když s Norem Jenssenem bojoval v závěrečném kopci dokonce o prvenství. Také českému lyžaři byla pořádná zima.

„Ze začátku bylo tempo minimálně pro mě velmi komfortní. Snažil jsem se tam šetřit síly ve skupině a užívat si lyžování, i přestože byla šílená zima. Obzvlášť ve sjezdu jsem mrznul, a i teď jsem zmrzlý,“ svěřil se v rozhovoru na svazových stránkách Michal Novák.

Zdroj: ČTK, Svaz lyžařů ČR

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.