Spojte se s námi


Ostatní

Švédové jedou hájit své první místo do Bulharska

Publikováno

dne

Švédové jedou ke svému sedmému kvalifikačnímu zápasu do Bulharska, nad nimiž dokázali vyhrát posledních 7 zápasů. Bulhaři jim navíc nedokázali v posledních 7 vzájemných zápasech vstřelit ani jeden gól.

Švédsku se zatím v této kvalifikaci daří skvěle a o skóre drží první místo před Francií, kterou v posledním kvalifikačním zápase dokázali porazit 2-1.

Ani Bulharsko ovšem nemůže naříkat na tuto kvalifikaci, v domácím prostředí jsou zatím 100% a v posledním domácím zápase dokázali porazit i Nizozemsko.

STATISTIKY

  • Švédsko vyhrálo 4 z posledních 5 kvalifikačních zápasů.
  • Švédsko vyhrálo posledních 7 vzájemných zápasů.
  • Bulharsko nevstřelilo v posledních 7 zápasech proti Švédsku ani jeden gól.
  • Bulharsko vyhrálo poslední 3 kvalifikační zápasy doma.

PREDICTION

Hráči trenéra Janne Anderssona v prvním zápase Bulhary smetli 3-0 a ani je nenechali vystřelit si na bránu. Ovšem následující zápasy Bulharů ukázaly, že především v domácím prostředí umí zahrát i na silné soupeře a zápas s Nizozemskem je pro Švédy určitě varováním.

Nicméně statistiky hovoří jasně a jelikož Švédové naprosto reálně bojují o postup na Mistrovství Světa 2018, věřím že si dokráčí pro další 3 body.

Kurz na jejich výhru se v současnosti pohybuje okolo 1.8 a rychle padá. Ovšem i takto snížený kurz nabízí stále velmi dobré value.

Reklama

Oblíbené