Reklama

Stephan Pütz obvinil rozhodčího Touše z toho, že je manažerem Viktora Pešty. Kde je pravda?

Titulová bitva mezi Stephanem Pützem a Viktorem Peštou nedopadla příliš dobře. Zápas byl totiž ukončen doktorem kvůli otevřené ráně německého bojovníka na nose. Ten ale s verdiktem nesouhlasil a nyní přišel s tvrzením, že je rozhodčí zápasu Pavel Touš manažerem jeho soupeře. Kde je pravda?

Stephan Pütz byl po prohře s Viktorem Peštou pořádně rozzlobený. Dle něj neměl doktor zápas ukončit a v souboji se mohlo pokračovat.

Zápas byl totiž do té doby poměrně vyrovnaný a zdálo se, že Peštovi docházejí síly. Už se ale nedovíme, jak by to dopadlo, případná odveta je ale reálná.

Pütz a jeho tým nyní přišli s tvrzením, že rozhodčí zápasu Pavel Touš je manažerem Pešty, vítěze titulové bitvy. Kde je pravda?

“Ne nejsem manažer Viktora Pešty. Jeho manažer je Jiří Paluska. Jirkovi jsem pomohl se smlouvou pro Viktora v Rusku. To bylo v roce 2018. Tahle grafika, co se včera objevila, mi připomíná články jak z Blesku. Napsat velkými písmeny SKANDÁL a pak malými písmeny – Je to Peštův manažer?

Stačilo se mě zeptat, případně Ondry Novotného, s kým vyjednává smlouvy pro Peštu. Pro jistotu byl i včerejší live stream, na který odkazuje tenhle blábol, zablokovaný pro ČR. Spíše v tom vidím pokus německé strany si jakýmkoliv způsobem říci o odvetu,” řekl Touš MMA Shorties.

Zdá se tedy, že se Pütz se svým týmem pokoušejí pouze ve veřejnosti vyvolat pocit, že odveta je nezbytná. Očekává se ovšem, že k ní skutečně dojde.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. nn, podivná rozhodnutí rozhodčích jdou k podivu již pěkně dlouho. samozřejmě dokázat, že krysa Novotný jim dá na začátku notičky jak má co dopadnout je blbost, ale oni už dobře vědí v čím zájmu je, aby vyhrál např Pirát a ne Polák atd. nevěřte Novotnýmu, je to holka prodejná

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené