Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Španělsko si může zajistit jisté první místo už proti Albánii

Publikováno

dne

Španělé jsou jedni ze 7 neporažených týmů v této kvalifikaci na Mistrovství světa 2018 a ve svém 9 kvalifikačním zápase hostí třetí tým skupiny G Albánii.

Celé Španělsko na sebe v současnosti přitahuje velkou pozornost, ale bohužel to není fotbalem. Celá země řeší demonstrace Katalánska, které by se rádo od zbytku země odtrhlo a to se promítlo i na jejich tréninku, kde byl vypískán obránce Barcelony Gerard Piqué.

Zatímco Albánie již na 99% ztratila šanci postoupit na Mistrovství světa do Ruska, tak Španělé ještě musejí uhrát nějaké ty body, jelikož 3 body za nimi jsou Italové, kteří rozhodně nic nezdávají a právě problémy na Pyrenejském poloostrově by mohli hrát jejich konkurentovi do karet.

Další perličkou je potom fakt, že Albánský výběr trénuje právě Ital Christian Panucci, který jistě bude mít velkou motivaci pomoc své zemi. Ovšem Španělé jsou v této kvalifikaci velmi suverénní a to především v domácím prostředí, ve kterém se mohou pyšnit skóre 19:1.

STATISTIKY

  • Španělsko vyhrálo 7 z 8 kvalifikačních zápasů.
  • Španělsko inkasovalo pouze 3 góly v 8 kvalifikačních zápasech.
  • Španělsko nastřílelo v posledních 5 kvalifikačních zápasech 20 gólů.
  • Albánie ještě nikdy Španěly neporazila.

PREDICTION

O výherci v tomto duelu rozhodně nemůže být pochyb a to potvrzují i sázkové kanceláře, které vypsali kurz na výhru domácího týmu 1.07. I přes již zmiňované problémy ve Španělsku má trenér Julen Lopetegui k dispozici skvělý tým plný profesionálů, kteří by si měli s Albánií poradit.

První zápas skončil výhrou Španělů, kteří nenechali Albánii ani vystřelit na branku. Stav utkání byl sice pouze jenom 0-2, ale rozhodně to neodpovídá průběhu zápasu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.