Reklama

Souboj Vémoly s Ragozinem? Kauza Vrbětice do toho trochu hodila vidle, říká Novotný

Karlos Vémola vyhlíží svého soupeře, se kterým se utká v titulové bitvě v organizaci Oktagon. Mimoto ale stojí o zápas s Mikhailem Ragozinem. K tomuto zápasu se vyjádřil na tiskové konferenci i promotér Ondřej Novotný, který zmínil, že jednání příliš nepomohla kauza Vrbětice.

Zdroj: Oktagon MMA

O souboji Karlose Vémoly s Mikhailem Ragozinem se mluví již několik let. Zápas se měl totiž v minulosti uskutečnit, Vémola se ale zranil a náhradní termín nebyl stanoven.

Nyní se k tomuto souboji chtějí oba fighteři bránit, oba dva ale mají mnohem větší hodnotu, kvůli kterým není jednoduché tento zápas zaplatit.

Oktagon tedy jedná s organizaci RCC, pod kterou je Ragozin, o možném uskutečnění zápasu. Zatím však není známo, pod jakou hlavičkou.

“My jsme se potkali se zástupci RCC, měli jsme plodnou debatu a bohužel kauza Vrbětice do toho hodila trochu vidle, tomu pozvání, a tak jsme nedostali tak rychle vízum. Ale bavíme se o těch podmínkách, za jakých to pro nás má smysl a děláme minikrůčky kupředu,” řekl na tiskové konferenci Ondřej Novotný.

“Takže až to aspoň trochu půjde, tak se s Palem rádi podíváme na jejich turnaj, co tam kluci z RCC vymysleli, protože víme od Davida Kozmy, že jsou fantasticky produkčně dělané, mají to fantasticky podchycené. Chceme se tak podívat tak jako tak, a když už tam pojedeme, tak se budeme bavit nejen o zápase Vémola vs. Ragozin,” dodal.

Souboje se tak dost možná dočkáme, otázkou tedy je, jak se obě organizace domluví a která bude zápas zaštiťovat.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené