Spojte se s námi


Bojové sporty

Šokující prohra! Škvor padl, Montagnac jej vypl za 38 vteřin. Podívejte se, jak překvapil O2 arénu

OKTAGON 38 nabídl několik zajímavých zápasů a dočkali jsme se i několika překvapení. Jedním z těch největších, ne-li rovnou největší měl na svědomí Daniel Škvor. Český bojovník totiž padl po necelé minutě.

Publikováno

dne

OKTAGON 38 nabídl několik zajímavých zápasů a dočkali jsme se i několika překvapení. Jedním z těch největších, ne-li rovnou největší měl na svědomí Daniel Škvor. Český bojovník totiž padl po necelé minutě.

Pražská O2 aréna se dočkala krásného vyvrcholení roku 2022 v rámci bojových sportů. Největší domácí organizace Oktagon totiž pořádala turnaj s pořadovým číslem 38 a navzdory několika problémům jsme nakonec viděli kvalitní kartu.

Bojovníci se postarali i o některé poměrně zajímavá překvapení. Jedno z nich má bohužel na svědomí populární Daniel Škvor, jenž přitom do svého souboje nastupoval jako favorit.

Jorick Montagnac však věděl, že je Škvor skvělý postojář a proto také věděl, že není dobré si s ním jakkoliv zahrávat. A podle toho se také rozhodl konat a zápas netrval příliš dlouho.

Český bojovník v zápase uštědřil Montagnacovi jediný úder, naopak jich osm inkasoval a bohužel pro něj to stačilo na prohru.

Montagnac totiž dokázal propašovat jeden přesný úder přímo na bradu a Škvor šel rychle k zemi. Tam Francouz nezaváhal a rozjel sérii úderů, která vedla k ukončení zápasu.

Francouz pak překvapil nejen svým výkonem, ale i prohlášením, když promotérovi Ondřeji Novotnému prozradil, že by si rád zabojoval o titul. Ten však drží Karlos Vémola a podle všeho by jej měl v létě obhajovat proti Stephanu Pützovi.

Pro Montagnaca to byla v Oktagonu třetí výhra ve třetím zápase. Novotný naznačil, že bychom jej v příštím souboji potenciálně mohli vidět s Rafaelem Xavierem v bitvě o titulový zápas.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.