Spojte se s námi


Bojové sporty

Skuteční gangsteři plní váhu, reagují ostatní UFC zápasníci na nesplnění váhového limitu Khamzata Chimaeva

Khamzat Chimaev byl vycházející hvězdou UFC, po bláznivém pátku však ztratil mnoho fanoušků. Jak na jeho nesplnění váhy reaguje UFC elita?

Publikováno

dne

Khamzat Chimaev byl vycházející hvězdou UFC, po bláznivém pátku však ztratil mnoho fanoušků. Jak na jeho nesplnění váhy reaguje UFC elita?

Turnaj UFC 279 vešel do dějin ještě před jeho vypuknutím

Již den před dalším číslovaným turnajem UFC 279 se ví, že tento turnaj se napíše do historie organizace velmi tučným písmem. Po zrušení tiskové konference kvůli hromadné bitce v zákulisí musela organizace řešit další problém.

Na oficiálním vážení totiž hlavní hvězda turnaje Khamzat Chimaev završil svůj nepovedený týden, když nesplnil váhový limit veltrové váhy o neuvěřitelných 3,89 kg. Přidal tak další vrásky na čele majitele UFC Dany Whitea.

Organizace musela rychle improvizovat a nutno dodat, že si s náročným úkolem poradila náramně. Zápasy přeházela způsobem, který mezi fanoušky i díky výše zmíněným událostem vyvolává možná větší vzrušení než původně obsazená karta.

Jak reagují ostatní zápasníci UFC na nesplnění váhy Chimaeva?

White promoval Chimaeva prakticky od vstupu do nejvyšší ligy světa jako budoucího vládce organizace. Švéd navíc vystupoval před médii jako příkladný profesionál, který tráví celé dny v gymu. Nyní si ale proti sobě poštval mnohé. Jak reagovali ostatní UFC fighteři?

„Profesionálové dělají váhu,“ nepáral se dle MMA Fighting s Chimaevem jeho současný soupeř Kevin Holland. Byl to právě americký zápasník, který vydráždil rodáka z Čečenska tvrzením, že si hraje na gangstera pouze před kamerami.

„Všichni tihle chlapi tvrdí, že jsou gangsteři, ale nejsou to gangsteři,“ řekl Holland. „Nosí jen make-up pro HD kamery, je to tak jednoduché,“ dodal na adresu svého nového soupeře.

V podobném duchu se vyjádřil i jeho předchozí soupeř veterán Gerald Meerschaert. „Skuteční gangsteři splní váhu,“ napsal na své sociální sítě borec, který padl s Khamzatem po první ráně zápasu.

„Nesplnění váhy, to není zrovna znamení gangstera,“ narážel Chito Vera na slova Chimaeva. Ten totiž před zápasem s Natem Diazem označil sám sebe jako největšího gangstera UFC.

„Dana White se chystal vyběhnout s Diazem, ale Chimaev byl dvojitý agent a nakonec vyběhnul s Whitem,“ napsal svým osobitým stylem známý provokatér Jake Paul. Ten často pálí do Dany Whitea a ani nyní si nenechal ujít příležitost rýpnout si do šéfa UFC. „Zajímavá ironie,“ dodal.

„Chimaev, ten pochcaný s**č, měl ze mě prostě jen strach,“ uvedl jeho původní soupeř Nate Diaz. „Už víte, jak to je, skuteční gangsteři pocházejí z Kalifornie, z Ameriky,“ završil.

Omluvil se Chimaev?

A jak se k situaci postavil samotný aktér celého zemětřesení? „Prostě mě zastavili, chtěl jsem ještě shazovat, ale pak přišli nějací doktoři a zastavili to,“ vysvětloval svou ostudu za bučení přítomných fanoušků.

„Tohle je Čečensko, vy s**či, doj**u toho vašeho chlapce stejně tak, jak jsem ho doj**al v zákulisí,“ křičel do bučícího davu. „Všechny převálcuju, je mi jedno, koho přede mě předhodíte, jdu si pro všechny,“ řekl rázně.

Zdroj: MMA Fighting, UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.