Spojte se s námi

Ostatní

Skotsko hostí svého úhlavního nepřítele Anglii

Publikováno

dne

Anglii se proti Skotsku dlouhodobě daří a podařilo se jim vyhrát 5 z posledních 6 vzájemných střetnutí. Naposledy se oba týmy utkaly v listopadu minulého roku a Anglie jasně přehrála Skotsko 3-0.

Ani zítřejší zápas nevypadá pro Skoty příliš růžově, jelikož Anglie ještě nedostala v této kvalifikaci gól a jestliže jim pomohl jejich výcvik u vojenské jednotky Royal Marines, tak se mají hráči trenéra Gordona Strachana na co těšit.
 

STATISTIKY

  • Anglie zatím neinkasovala ani jeden gól v této kvalifikaci.
  • Skotsko vstřelilo pouze jeden gól v posledních 4 zápasech této kvalifikace.
  • Anglie vyhrála 5 z posledních 6 vzájemných střetnutí.

PREDICTION

Zatímco Anglie tradičně kraluje v kvalifikacích na světové i evropské šampionáty, tak Skotsko svádí urputný boj o každý bod. Bohužel mají ve skupině silné Slovensko, které je v prvním zápase vyprovodilo třemi góly.

Ovšem v posledním kvalifikačním zápase dokázali porazit Slovinsko a tak by se jim nyní hodil každý bod. Anglie je určitě velkým favoritem, ale skotové jsou hrdým národem a proti Anglii se snaží útočit i za cenu inkasování. V posledních třech vzájemných zápasech tak padlo 12 gólů.

Proto očekávám, že se pokusí proti Anglii hrát opět odvážně, což by mohlo opět přinést mnoho gólů. Na druhou stranu Anglie má vážně skvělý tým, který by měl díky své kvalitě na hřišti dominovat a kurz okolo 1.7 nabízí velmi dobré value.

Reklama

Oblíbené