Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Skotové potřebují získat se Slovenskem všechny 3 body

Publikováno

dne

O druhé místo ve skupině F se bude ještě svádět velká bitva. Slovensko má zatím před Slovinskem a svým příštím soupeřem Skotskem jednobodový náskok. Ovšem zápas v Hampden Parku však bude pro hráče trenéra Jána Kozáka velmi složitý.

Slovensko odstartovalo tuto kvalifikaci dvěma prohrami s Anglií a Slovinskem, poté však dokázali zvítězit všech 5 následujících zápasů, což je vyneslo až na druhou pozici a mohli jít dokonce i do čela. Jenomže v posledním zápase opět nezvládli zápas s Anglií, který prohráli 2-1.

To Skotsko dokázalo v posledním zápase s Anglií remizovat a 3 z posledních 4 zápasů vyhrát. Nyní se nacházejí pouhý bod za druhým Slovenskem a mají tak velkou šanci udělat krok vzhůru.

STATISTIKY

  • Skotsko neprohrálo ani jeden z posledních 4 kvalifikačních zápasů.
  • Skotsko vstřelilo v posledních 3 kvalifikačních zápasech vždy minimálně 2 góly.
  • V 5 z posledních 6 kvalifikačních zápasů Slovenska padly minimálně 3 góly.
  • Slovensko vyhrálo 5 z posledních 6 kvalifikačních zápasů.

PREDICTION

Skotsko je v domácím prostředí tradičně velmi silné a Slováci budou muset předvést svůj nadstandardní výkon, pokud si budou chtít odvést všechny 3 body.

Skoty totiž v této kvalifikaci na jejich stadionu ještě nikdo nepřehrál a je velmi pravděpodobné, že tuto sérii nepřeruší ani naši sousedé.

Na co mohou být oba týmy pyšní jsou rozhodně střelecké statistiky. Jak Skotsko, tak Slovensko pravidelně střílí góly a na druhou stranu je i dostávají, proto bych zde osobně volil sázku na over 2.5 či ještě lépe na to, že oba týmy dají gól.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.