Spojte se s námi


Repre

Skotové jedou do Slovinska pro nutné 3 body k postupu

Publikováno

dne

Skupina F je jedna z těch nejvyrovnanějších kvalifikačních skupin a krom suverénní Anglie mohou postoupit ještě další 3 týmy. A právě dva z nich se utkají v posledním zápase této kvalifikace.

Skotsko, které je na tom nejlépe z této trojice jede obhájit své druhé místo do Slovinska, které v případě výhry a prohry Slovenska může pomýšlet na druhé místo.

A pro hráče trenéra Srečka Katanece to vůbec není beznadějné, ba naopak doma v této kvalifikaci vyhráli 3 zápasy a uhráli remízu s Anglií. Ani v jednom z těchto čtyř zápasů navíc neinkasovali gól, což z nich dělá velmi silného soupeře pro mírného favorita tohoto zápasu Skotsko.

Favorité jsou zejména proto, že hráči trenéra Gordona Strachana dokázali vyhrát 4 z posledních 5 kvalifikačních zápasů a v těch 5 zápasech inkasovali pouze v zápase s Anglií.

STATISTIKY

  • Slovinsko v této kvalifikaci neinkasovalo v domácím prostředí ani jeden gól.
  • V posledních 8 kvalifikačních zápasech Slovinska vstřelil gól vždy pouze jeden tým.
  • Slovinsko nevyhrálo ani jeden ze 4 posledních vzájemných duelů.
  • Skotsko vyhrálo 3 poslední kvalifikační zápasy, ve kterých neinkasovali ani jeden gól.

PREDICTION

První vzájemný duel v této kvalifikaci vyhráli Skotové díky gólu Chrise Martina z 88. minuty. Je nutné dodat, že byly v tom zápase lepším týmem a Slovince přehráli po všech stránkách. Na druhou stranu nedokázali z té převahy vytěžit moc gólových šancí.

Jak již bylo napsáno, Slovinsko doma neinkasovalo ani jeden gól v této kvalifikaci a pouze v jednom z posledních 8 zápasů padly více, jak 2 góly. Právě obrana je to hlavní, na co se bude Slovinský národní tým opět spoléhat.

Skotové ovšem musejí počítat s tím, že Slovensko svého soupeře z Malty porazí a kvůli lepšímu rozdílu skóre by tak Skotsku nestačila ani případná remíza, proto musejí hrát na výhru.

Reálně se dá říct, že Slovinsko je prakticky ze hry, jelikož Malta je velmi slabí soupeř pro naše sousedy. Do této chvíle dokázali uhrát pouze jediný bod a navíc hrají venku. Proto věřím ve větší motivaci Skotska, které by ve Slovinsku prohrát nemělo a proto doporučuju sázku na hostující celek s asijským handicapem 0.

Reklama

Oblíbené