Šilhavý konsolidoval národní mužstvo, které bylo v takové křeči za Karla Jarolíma, těší Vízka

Jaroslav Šilhavý převzal otěže českého národního týmu v loňském roce a nutno dodat, že s ním udělal za ten rok kus práce, což potvrzuje i Ladislav Vízek, který je jeho práci velmi potěšen a doufá, že se našim fotbalistům podaří porazit Kosovo a postoupit na EURO 2020.

Embed from Getty Images

Pod vedením Šilhavého dokázali naši fotbalisté zvítězit v 7 z posledních 12 zápasů. Zbylých 5 utkání skončilo porážkou, ovšem ve dvou případech šlo pouze o přátelské utkání. Venkovní porážky s Ukrajinou, Anglií a posledně s Kosovem tak určitě nejsou ostudou.

“Já si myslím, že konsolidoval národní mužstvo, které bylo v takové křeči za Karla Jarolíma. Ta obměna byla nutná a určitě byla dobrá, protože ty kluci mají teď i chuť přijíždět na ty reprezentační srazy, vyčistil se tam vzduch,” má jasno Vízek.

“Jarda je strašně hodný kluk, až moc hodný na trenéra a tohle je jeho obrovská první šance, takže to mužstvo bude i jeho práce, jak ty kluky namotivuje. Ale já vždy říkám, že přejdou čáru a je to jen v moci těch hráčů, ale trenér je musí dokoučovat do toho konce,” věří bývalý český reprezentant ve schopnosti Šilhavého.

“Mám pocit, že si to zaslouží, je na začátku své kariéry a když postoupí, tak si myslím, že začal dobře, ale ta změna byla jenom k dobrému. Pakliže se dostaneme na EURO, budeme tam hrát dobře, máme už i nový dresy, ale důležitý je, co v nich běhá a to si kluci uvědomují,” těší Vízka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..