Spojte se s námi


Bojové sporty

Šéf Clashe Le Sy: Tadeáš Veselý? Absolutní dno a ostuda, měl strach. Možná to byl jeho poslední zápas

Tadeáš Veselý je jednou z nejvíce nenáviděných osob v organizaci Clash of the Stars, možná dokonce tou přímo nejméně oblíbenější. Další důvod, proč jej lidi nemají rádi, přidal v sobotu na galavečeru v Ostravě, kdy zápas odklepal hned po dvou vteřinách. Podle šéfa organizace Tomáše Le Syho to byl možná jeho poslední zápas.

Publikováno

dne

Tadeáš Veselý je jednou z nejvíce nenáviděných osob v organizaci Clash of the Stars, možná dokonce tou přímo nejméně oblíbenější. Další důvod, proč jej lidi nemají rádi, přidal v sobotu na galavečeru v Ostravě, kdy zápas odklepal hned po dvou vteřinách. Podle šéfa organizace Tomáše Le Syho to byl možná jeho poslední zápas.

Organizace Clash of the Stars budí emoce. Ať už ty pozitivní, tak ty negativní. Spousta bojovníků má své fanoušky, kteří je reálně podporují, jiní zase koukají spíš kvůli bizáru a rádi si užívají srandu.

Pak je tu ale i třetí kategorie a to bojovníci, kteří jsou ve velké nelibosti diváků. I takové potřebujete, protože ti samozřejmě přinášejí velké emoce, sledovanost a tím pádem více peněz. Ale musí to mít své hranice.

Ty ale v Ostravě překročil Tadeáš Veselý. Nejvíce nenáviděná postava, která kdykoli jen vkročí do arény na Clash of the Stars, ozve se z tribun ohlušující pískot a pokřik „tlustá sv**ě.“

Veselý, který si přezdívá „gangster“, už má na svém kontě několik excesů. Hned dvakrát vyslal na Miroslava Lonera zvaného Fayne pepřový sprej, chlubí se také tetováním na ruce, kde má zvěčněné nejznámější vrahy.

Kromě jeho chování Veselého ale fanoušci nesnáší i z jiných důvodů. A to z těch, že mu absolutně chybí jakákoliv dávka sportovního ducha. Již vícekrát ze zápasu odstoupil, nebo jej odpískal předčasně. Ovšem to, co předvedl na COTS 8 v Ostravě, zatím nemělo obdoby.

Odklepání po vteřině

Veselý se měl utkat opět s Faynem, který se na očekávanou bitvu dlouho připravoval. Když však oba nastoupili do klece, „Gangsta boy“ si ihned po začátku klekl na zem a zápas odklepal. Fayne logicky zuřil a chtěl se na protivníka vrhnout i tak, bránilu mu v tom však security.

Veselý se mu jen opodál stál a ukazoval prostředníčky, za což jej komentátoři pořádně sepsuli a sežrat mu to dala i Ostravar Aréna. Diváci jej totiž při odchodu do šaten zasypali vším možným, co měli po ruce.

Zároveň se na sociálních sítích začali množit žádosti fanoušků, ať už se Veselý nikdy v Clashi nepředstaví a pokud se tak stane, spousta diváků je ochotna nekupovat si payperview právě kvůli němu.

A co na to samotný šéf organizace Tomáš Linh Le Sy? „Já se snažím tyhle radikální kroky trochu promyslet a v emocích nejednat příliš brzo,“ uvedl nejprve v rozhovoru s Youtuberem Willy Cao. Následně si ale také přisadil.

„Ale je dost možné, že to byl jeho poslední zápas. Protože tohle, co předvedl, je absolutní dno a ostuda. Je vidět, že měl strach z Fayneho, věděl, že by dostal, nechtěl ten zápas a takhle z něco vycouval. Ani od něj jsem tohle nečekal,“ říkal naštvaný Le Sy.

Zdroj: Youtube, Willy Cao

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.