Samuel “Pirát” Krištofič: Slovenský dříč, který nikdy nepocítil KO

Samuel Krištofič, v MMA známý jako Pirát, je dvaatřicetiletý zápasník, který bojuje v organizaci Oktagon. Měl se představit i na posledním turnaji, kvůli zranění se ale jeho zápas s Alexem Lohorém neuskutečnil. Jaká je jeho kariéra?

Zdroj: Oktagon MMA

Samuel Krištofič není v profesionálním MMA tak dlouho, jak by se mohlo vzhledem k jeho věku zdát. Svůj první profesionální zápas měl v roce 2015 v organizaci CFN, když porazil Eduarda Jedináka.

V roce 2017 jsme ho mohli poprvé vidět v Oktagonu, když se zúčastnil jeho druhého turnaje. Pirát se postupně dostal na sérii devíti výher bez porážky.

Jeho desátý zápas ale neskončil dobře. V organizaci FNG prohrál s Nodarem Kudukhashvilim. Tímto zápasem se dostal na nelichotivou sérii, z dalších třech zápasů dva prohrál.

Jeho série se ale zastavila na třech porážkách. Od té doby třikrát zvítězil, jeho poslední výhra se datuje na prosinec minulého roku.

V rámci turnaje Oktagon 22 měl vyzvat Alexe Lohorého, kvůli zranění ale musel ze zápasu odstoupit a od MMA si dává dlouhou pauzu.

Jeho další zápas je tedy v nedohlednu, stejně jako souboj s Karlosem Vémolou, o kterém se mluví již několik let.

Jaká je tedy Krištofičova série v profesionálním MMA? Velmi pozitivní, a to 13:3. V budoucnu se tak máme ještě na co těšit.

Zdroj: Sherdog, Fightlive

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.