Spojte se s námi


Ostatní

Rusko zahájí Konfederační pohár s Novým Zélandem

Publikováno

dne

Rusko dnes odstartuje v 18:00 Konfederační pohár s Novým Zélandem. Ve skupině A je i Portugalsko a Mexiko, kteří se utkají zítra.

Rusko vstupuje do tohoto šampionátu ve velmi dobré formě. V prvním zápase tohoto roku sice prohráli s Pobřežím slonoviny, ale poté uhráli remízu 3-3 s Belgií, 3-0 porazili Maďarsko a v posledním zápase remizovali s Chile, kteří jsou také na tomto šampionátu.

Nový Zéland sice vyhrál 8 z posledních 9 soutěžních zápasů, ovšem s respektem k jejich soupeřům musím dodat, že jejich kvalita je ve srovnání s týmy, které jsou na turnaji v Rusku velmi malá.

Nový Zéland si jako generálku na šampionát vybral Severní Irsko a Bělorusko, s nimiž prohrál 1-0.

STATISTIKY

  • Rusko vyhrálo pouze 3 z posledních 15 zápasů.
  • Rusko vstřelilo 7 gólů v posledních 3 zápasech.
  • Nový Zéland prohrál poslední dva zápasy, ve kterých nevstřelil ani jeden gól.
  • V posledních 7 zápasech Nového Zélandu padly maximálně 2 góly.

PREDICTION

Tým Stanislava Cherchesova je jasným favoritem tohoto úvodního zápasu a tomu odpovídá i kurz, který se pohybuje okolo 1.3.

Pro Rusko jsou to jednoduše řečeno povinné 3 body. Jednak jsou rusové ve formě a také hrají doma, kde bývají často velmi silní.

Výhru Ruska tak vidím i přes nízký kurz jako velmi pravděpodobný tip a stále ještě s dobrým value. Od věci určitě není sázka na Rusko Half Time/Full Time.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.