Rusko zahájí Konfederační pohár s Novým Zélandem

Rusko dnes odstartuje v 18:00 Konfederační pohár s Novým Zélandem. Ve skupině A je i Portugalsko a Mexiko, kteří se utkají zítra.

Rusko vstupuje do tohoto šampionátu ve velmi dobré formě. V prvním zápase tohoto roku sice prohráli s Pobřežím slonoviny, ale poté uhráli remízu 3-3 s Belgií, 3-0 porazili Maďarsko a v posledním zápase remizovali s Chile, kteří jsou také na tomto šampionátu.

Nový Zéland sice vyhrál 8 z posledních 9 soutěžních zápasů, ovšem s respektem k jejich soupeřům musím dodat, že jejich kvalita je ve srovnání s týmy, které jsou na turnaji v Rusku velmi malá.

Nový Zéland si jako generálku na šampionát vybral Severní Irsko a Bělorusko, s nimiž prohrál 1-0.

STATISTIKY

  • Rusko vyhrálo pouze 3 z posledních 15 zápasů.
  • Rusko vstřelilo 7 gólů v posledních 3 zápasech.
  • Nový Zéland prohrál poslední dva zápasy, ve kterých nevstřelil ani jeden gól.
  • V posledních 7 zápasech Nového Zélandu padly maximálně 2 góly.

PREDICTION

Tým Stanislava Cherchesova je jasným favoritem tohoto úvodního zápasu a tomu odpovídá i kurz, který se pohybuje okolo 1.3.

Pro Rusko jsou to jednoduše řečeno povinné 3 body. Jednak jsou rusové ve formě a také hrají doma, kde bývají často velmi silní.

Výhru Ruska tak vidím i přes nízký kurz jako velmi pravděpodobný tip a stále ještě s dobrým value. Od věci určitě není sázka na Rusko Half Time/Full Time.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.