Reklama

Reyes o Procházkovi: Je hodně talentovaný, na mě to ale stačit nebude

Souboj Jiřího Procházky s Dominickem Reyesem se blíží. Americký zápasník mluvil o Procházkovi na tiskové konferenci pozitivně, nicméně dle očekávání věří tomu, že jej dokáže porazit. Co přesně řekl?

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Již v neděli 2. května uvidíme v ranních hodinách zápas Jiřího Procházky s Dominickem Reyesem, v němž bude český zápasník favoritem.

Na tiskové konferenci mluvil o našem nejlepším zápasníkovi jeho soupeř pozitivně. Reyes však věří, že zápas vyhraje a tím ukradne Procházkovi jeho hype.

“Podle mě je to hodně talentovaný a sportovně založený borec. Navíc se evidentně hodně vzhlédl v samurajství. Je na něm vidět, že boj miluje a že to má v sobě. To se mi na něm líbí a respektuji to,” řekl Reyes na tiskové konferenci.

Uznávám, že dře opravdu tvrdě. Byl hodně chytrý, že UFC nabídku v minulosti nepřijal a místo toho sbíral zkušenosti ve světě. I tak si však myslím, že to na mě stačit nebude. Ale uvidíme,” dodal.

Reyesovi je také sympatické, že Procházka není na trashtalky, a tak půjdou oba do zápasu bez zbytečných negativních emocí.

Moc se na to těším. Jiří má totiž hype, který mám šanci ukrást pro sebe… Jsem pořád trojka divize, takže je to o tom, že on jde zápasit se mnou. On se skrze mě snaží dostat výš. Mým úkolem je svou pozici ubránit,” zakončil Reyes.

Zápas uvidíme již 2. května okolo šesté hodiny ranní v rámci hlavního zápasu turnaje UFC Vegas 25.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené