Spojte se s námi


eSport

Rekkles to dokázal! Vybojoval pro Karmine Corp třetí titul v řadě

Je to tady, Rekkles to znovu dokázal a má v kapse další trofej. Saken vyhrává už třetí EU Masters v řadě a stává se tak legendou této soutěže. Byl to právě Sakenův Azir, který dominoval celé sérii a vybojoval titul pro Karmine Corp.

Publikováno

dne

Je to tady, Rekkles to znovu dokázal a má v kapse další trofej. Saken vyhrává už třetí EU Masters v řadě a stává se tak legendou této soutěže. Byl to právě Sakenův Azir, který dominoval celé sérii a vybojoval titul pro Karmine Corp. LDLC roli favorita nepotvrdili a odchází bez trofeje.

Ve finále European Masters se utkali dva zástupci LFL, jejich poslední společný zápas skončil 3-0 pro LDLC. Dvojka Eika a Yike v tomto zápase totálně přejeli mid-jungle duo svých protihráčů. Očekávání před tímto zápasem jsou jasná, LDLC by měli vyhrát.

První hra

V první hře jsme viděli LDLC, kteří nám už od začátku ukazovali, kdo je lepším týmem. Yike získal firstblood pro svého toplanera, Exakick za Aphelia ničil celý tým Karmine Corp a vypadalo to, že je nikdo nemůže zastavit. Bohužel pro ně, při pushování s baronem na botlane přišel Cabochard se skvělým playem a vrátil KC do hry.

LDLC se tímto playem nenechali poslat na kolena a hře stále dominovali. Netrvalo to dlouho a přišlo dalších několik killů od Exakickova Aphelia. Esportový tým Olympiqu Lyon šel tak do vedení 1-0 a byli o krok blíže titulu.

Druhá hra

Saken šel pro svůj typický pick na Azira do teamfight kompozice Karmine Corp. KC vedli od začátku hry, Cabo byl 4/0 na svojí Camille. Hra vypadala dosti rozhodnutě, když najednou LDLC začali dotahovat ztrátu hlavně díky chybám hráčů KC. Rekklesův tým si vzal mountain soul a čekalo se na rozhodující souboj u Eldera.

Neuvěřitelná makro chyba a skvěle zahraná situace od Cabocharda stála LDLC Elder Draka. Cabo odvedl všechnu pozornost na sebe a mezitím Rekkles vzal draka a KC vyhráli fight. Karmine Corp si pak vzali barona, s nímž dokázali vyhrát teamfight, ve kterém Saken získal Quadrakill. KC tak srovnali na 1-1.

Třetí hra

Třetí hra se nesla znovu ve stejném duchu, tentokráte LDLC dokonce vyhrávali ze začátku hry. Všechno se to pomaličku přehouplo na stranu Karmine Corp a byl to znovu Saken na Azirovi, který nám znovu ukázal, kdo tu dominuje. Dvojice Rekkles a Saken tak dovedla KC k vítězství a k vedení 2-1 v sérii

Čtvrtá hra

V poslední hře to byl znovu pick na Azira pro Sakena, všichni ho znají, jako Azir hráče a on nám v této sérii ukázal proč. Byla to znovu dvojice Saken a Rekkles, která předčila všechna očekávání a dovedla tak Karmine Corp k Back to Back to Back vítězství v EU Masters.

Rekkles to dokázal a vyhrál EU Masters hned v prvním splitu s Karmine Corp, Saken se oficiálně stává z krále Shurimy i králem EU Masters, jako jediný hráč, který je dokázal vyhrát 3x za sebou.

LDLC odchází hodně zklamaní, do finále přicházeli neporažení, ale spousta zbytečných omylů zapříčinila, že vyhráli ve finále jedinou hru. Takové bylo finále letošních EU Masters.

Zdroj: LoL Esports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.