Spojte se s námi


Motorsport

PUMA partnerem profesionálního závodního týmu Janík Motorsport

Globální značka PUMA je v českém motoristickém sportu jíž několik let pojmem. Podporuje řadu předních světových týmů a některé české závodníky, namátkou třeba jednoho z nejtalentovanějších českých motocyklových závodníků nové generace Olivera Königa, velký talent české rallye Dominika Stříteského nebo tým talentů Autoklubu České republiky ACCR Czech Talent Team.

Publikováno

dne

Globální značka PUMA je v českém motoristickém sportu jíž několik let pojmem. Podporuje řadu předních světových týmů a některé české závodníky, namátkou třeba jednoho z nejtalentovanějších českých motocyklových závodníků nové generace Olivera Königa, velký talent české rallye Dominika Stříteského nebo tým talentů Autoklubu České republiky ACCR Czech Talent Team. Od října na seznam českých partnerů značky přibývá další, mimořádně významné jméno – profesionální závodní tým Janík Motorsport.

Tým závodníka Václava Janíka je nepřehlédnutelným účastníkem domácích i mezinárodních šampionátů již více než 26 let. Aktuálně jej tvoří deset profesionálních jezdců a deset gentleman driverů, kteří závodí ve dvanácti týmových závodních vozech.

Jejich prioritou jsou okruhové závody s vozy Hyundai Elantra N TCR, s nimiž mají letos za sebou více než úspěšnou sezónu. Na mezinárodním šampionátu TCR Eastern Europe 2023 letos obhájili vítězství v hodnocení týmů a v hodnocení jednotlivců se tři týmoví piloti umístili na 1., 3. a 5. místě.

Majitel týmu Václav Janík obsadil zase 1.místo v hodnocení Endurance na mezinárodním šampionátu ESET Cup 2023 a celkové druhé místo v závodech do vrchu.

Blahopřejeme týmu Janík motorsport k tak úspěšné sezóně a s radostí jej jako další zvučné jméno vítáme v portfoliu našich partnerů k dlouhodobé spolupráci. Značka PUMA zaujímá v Česku již delší dobu pozici nejautentičtější a nejdůvěryhodnější sportovní značky v motoristickém sportu, partnerství s týmem Janík Motorsport je toho dalším důkazem,“ uvedl Jan Sochor, generální ředitel PUMA pro střední a východní Evropu.

Nově navázané spolupráce se značkou PUMA si velice vážím. Je nám potěšením, že mezi svými partnery budeme mít takto významnou sportovní značku,“ dodal Václav Janík. „Spojení vnímám jako veliký přínos pro náš týmový merch a zviditelnění celého týmu. Svému novému partnerovi rádi pomůžeme s propagací v odvětví motorsportu. Našim cílem je dosahovat společnými silami co nejlepších výsledků.“

75. let značky PUMA

PUMA letos slaví 75. výročí svého založení. Od samého začátku byla hybnou silou inovací a posouvala hranice možného, pokud jde o užitné vlastnosti, funkčnost a design oblečení pro automobilové i motocyklové závodníky.

Je dlouhá léta předním dodavatelem závodního vybavení a lifestylových kolekcí a spolupracuje s týmy jako Mercedes-AMG Petronas F1, Scuderia Ferrari, Alfa Romeo F1 Team Stake, BMW M Motorsport a Porsche Motorsport. Od příštího roku se stane i oficiálním dodavatelem závodů Formule 1 a bude pro F1 vyrábět oděvy, obuv a doplňky.

„Jsme velice rádi, že právě v roce 75. výročí značky můžeme oznámit, že dále rozšiřujeme podporu motoristických sportovců v České republice a navazujeme spolupráci i s tak významným týmem jako je Janík Motorsport,“ dodal Jan Sochor.

Bližší informace o Janík motosport na www.janik-motorsport.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.