Spojte se s námi


Bojové sporty

Pudilová v Ostravě zvítězila i se zlomenou rukou! Nyní se pochlubila rentgenovým snímkem, její další zápas je v ohrožení

Lucie Pudilová o víkendu dokázala v Ostravě porazit na body Caroline Yariwake, nicméně v průběhu zápasu si zlomila ruku a čeká ji pauza. V ohrožení může být i její další zápas.

Publikováno

dne

Lucie Pudilová o víkendu dokázala v Ostravě porazit na body Caroline Yariwake, nicméně v průběhu zápasu si zlomila ruku a čeká ji pauza. V ohrožení může být i její další zápas.

Po pátečním vážení bylo otázkou, jestli vůbec Lucie Pudilová do svého zápasu na turnaji OKTAGON 32 nastoupí. Jeden zápas již totiž její hvězdný trenér John Kavanagh, jenž koučuje Conora McGregora, zrušil kvůli tomu, že její soupeřka nesplnila váhový limit.

Ani Caroline Yariwake nesplnila váhu, s Pudilovou a organizací se však dohodli na tom, že odpoledne před zápasem musí Brazilka navážit 66 kilogramů. Podmínka byla splněna a zápas se uskutečnil.

Pudilová v něm prokázala své velké zlepšení. Svou soupeřku hned od začátku začala trefovat jedním úderem za druhým, byla lehká na nohách, skvěle se hýbala. Zaslouženě vyhrála na body. Bohužel už ale během zápasu bylo znát, že je něco špatně.

Česká bojovnice boxovala hlavně jednou rukou. Jak v pozápasovém rozhovoru v kleci prozradila, už v prvním kole se zranila. Nyní se ke svému zranění vyjádřila na sociálních sítích.

„Tenhle zápas pro mě byl velkou zkouškou, protože jsem si v prvním kole zlomila kost na pravé ruce. Každým dalším úderem jsem cítila, že něco není v pořádku, ale to mě nezlomilo a tak, jako v každém zápase, jsem tam nechala všechno,“ napsala Pudilová na Instagram.

Kromě toho však podotkla, že i díky podpoře fanoušků v publiku dotáhla zápas do vítězného konce. K popisku přiložila dvě fotografie, tou druhou je rentgenový snímek poraněné ruky.

Už za měsíc se přitom má Pudilová představit v boxerském souboji na turnaji OKTAGON Underground, kde se má utkat s Lucií Sedláčkovou. Dokáže se dát zdravotně dohromady?

Zdroj: Instagram, Lucie Pudilová, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.