Spojte se s námi


Bojové sporty

Průlom a další problém? Muž, kterého Tadeáš Růžička knokautoval na ulici, byl nalezen. Mawar se měl se svou přítelkyní dopustit dalšího napadení

Tadeáš Růžička předvádí ukázkový způsob, jak si zničit skvěle rozjetou sportovní kariéru. Ještě nedávno uznávaný bojovník má nyní na krku hned několik problémů a s jeho budoucností to nevypadá vůbec dobře.

Publikováno

dne

Tadeáš Růžička předvádí ukázkový způsob, jak si zničit skvěle rozjetou sportovní kariéru. Ještě nedávno uznávaný bojovník má nyní na krku hned několik problémů a s jeho budoucností to nevypadá vůbec dobře.

Mawar se dostal z ulice na vrchol. Ještě nedávno to vypadalo, že se může stát velkou hvězdou. Bojovou kariéru měl rozjetou skvěle, nicméně i kvůli snaze získat větší pozornost se objevil také v organizaci Clash of the Stars.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Poprvé byl velkým hrdinou, když porazil nenáviděného Tadeáše Veselého. Tadeáš Růžička je ovšem ukázkovým příkladem, že se člověk možná může dostat z ulice, ale dostat ulici z člověka nemusí být tak snadné.

V červenci se na sociálních sítích objevilo video, na němž Růžička fackuje muže v bezvědomí a k tomu mu nadává a přeje smrt.

O pár týdnů později se začala šířit další nahrávka, na níž je zachycen se svou partnerkou v Praze, přičemž jeho partnerka volá o pomoc a říká, že ji chce Mawar zbít.

A aby toho nebylo málo, tak 13. srpna mělo dojít k další kauze. Tentokráte měl urážet svou přítelkyni a napadnout ženu, která se jí zastala. Alespoň o tom informuje CNN Prima News, která mimochodem přináší také nové informace o kauze s mužem v bezvědomí.

Napadeného se totiž konečně podařilo dohledat. Mimo to se pro zmíněnou televizní stanici vyjádřila svědkyně k nejnovější kauze.

Mawar měl kromě fyzického napadení svou partnerku nabádat k tomu, co má dělat ženě, která se jí zastala. Kauzu už řeší policie. Sám Růžička na žádosti o vyjádření ze strany médií nereaguje.

Zdroj: CNN Prima News, Michal Janotka

Reklama

Oblíbené