Prosincové vyhodnocení analýz autora AlphaDog92: 23 výher z 27 preview

Ruik Football nabízí velké množství informací. Návštěvníci si zde mohou přečíst mnoho zajímavých článků o aktuálním dění ve fotbalovém světě. Ať už za účelem zájmu, zábavy, nebo zisku informací, které lze použít pro kurzové sázení.


Pravidelně se zde objevují i kompletní preview na jednotlivé zápasy širokého spektra fotbalových soutěží. Pravidelně se zde objevují analyzované zápasy z top soutěží jako je Premier League, La Liga, Serie A či Bundesliga. Občas se zde objeví i zajímavé preview z méně sledovaných soutěží, které bývají zajímavé zejména ze sázkařského hlediska.

Úspěšnost tipů na jednotlivé analyzované zápasy bývá někdy lepší, někdy horší. V prosinci se ale jednomu z našich autorů podařila až neuvěřitelná bilance. Autor AlphaDog92 v prosinci zveřejnil celkový počet 27 preview.

V každém z nich byl na konci článku doporučen jeden tip na zápas. Z těchto 27 preview jich hned 23 skončilo výhrou. Pouhé tři tipy skončily výsledkem KO a zaznamenali jsme i jeden void.

Samozřejmě nelze očekávat podobné výsledky každý měsíc, nicméně takováto série leccos napovídá o kvalitě tipéra AlphaDog92.

Kompletní seznam prosincových preview naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.